Sosyal medyada çektiği videolar ile tanınan Lucifer Michaelson hakim karşısına çıktı. Yaklaşık 2 milyon takipçisi olan Youtuber kendisinin tanınmış biri olduğunu, basın mensuplarının salondan çıkarılmasını isteyince hakim, "Ben seni tanımıyorum" demesi üzerine "Herkes tanıyacak. Dünya tanıyacak beni" diyerek karşılık verdi. Peki Lucifer Michaelson kimdir, gerçek adı nedir? Lucifer Michaelson neden hakim karşısına çıktı? İşte ayrıntılar...

Lucifer Michaelson kimdir, gerçek adı nedir? Lucifer Michaelson neden hakim karşısına çıktı?4

Lucifer Michaelson kimdir, gerçek adı nedir?

Lucifer Michaelson, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen ve sorgulanan isimlerin başında yer alıyor. Youtube’da çektiği videolarla tanınan ve gerçek adı Kaan Alkan olan fenomen ismin hayatı araştırılıyor. Lucifer Michaelson adıyla Instagram’da bulunan fenomen ismin 1.8 milyon takipçisi bulunuyor.

Lucifer Michaelson, 1990 yılında dünyaya geldi. Çektiği videolarla gündeme gelen isim Radyo Televizyon Programcılığı eğitimi aldı. 2011 yılında bir müzik programına katıldıktan sonra şarkıcılık yapmış ve daha sonra modelliğe yöneldi.

Lucifer Michaelson kimdir, gerçek adı nedir? Lucifer Michaelson neden hakim karşısına çıktı?2

Lucifer Michaelson neden hakim karşısına çıktı?

Lucifer Michaelson, göz rengi değiştirme ameliyatı sonrasında kendisine ameliyat konusunda danışan Maria Shi adlı bir kadını dolandırdığı iddiasıyla yargılanmaya başlandı. İddianameye göre, Lucifer Michaelson, Maria Shi’ye göz rengi değiştirme ameliyatının Türkiye’de yapıldığını ve kendisinin de bu ameliyatı yaptırdığını söyledi. Maria Shi’ye ameliyat için 10 bin dolar isteyen Lucifer Michaelson, parayı aldıktan sonra kadınla irtibatını kesti.

Ünlü fenomen Bahar Candan kimdir? Bahar Candan fotoğraf ve videoları nerede? Ünlü fenomen Bahar Candan kimdir? Bahar Candan fotoğraf ve videoları nerede?

Maria Shi, dolandırıldığını anlayınca savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık, Lucifer Michaelson hakkında “nitelikli dolandırıcılık” suçundan dava açtı. Lucifer Michaelson, ilk duruşmada suçlamaları kabul etmedi ve kendisini savundu. Duruşma ileri bir tarihe ertelendi.

Lucifer nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Lucifer Michaelson, aslen İzmirli olan 33 yaşındaki bir sosyal medya fenomeni. Youtube’da çeşitli konularda videolar çeken Lucifer Michaelson, aynı zamanda Instagram’da da aktif olarak paylaşımlar yapıyor. Lucifer Michaelson’un en çok ilgi çeken videolarından bazıları “Lüks Araba ile Hiç Konuşmadan Kız Tavlama”, “Para Avcısı Kızlara İfşa”, “Lick My Body Challenge” gibi başlıklar taşıyor.

Lucifer Michaelson kimdir, gerçek adı nedir? Lucifer Michaelson neden hakim karşısına çıktı?3

Lucifer Michaelson’un eski hali nasıldı?

Lucifer Michaelson’un en çok merak edilen konulardan biri de eski hali. Fenomen isim, göz rengi değiştirme ameliyatından önce kahverengi gözlere sahipti. Ayrıca saç rengi ve stili de farklıydı. Lucifer Michaelson’un eski haline ait fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldıkça şaşkınlık yaratıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ