Netflix Türkiye'de bu hafta en çok izlenen film "Lohusa" oldu. İşte 24-30 Haziran 2024 tarihleri arasında izleyicilerin en çok tercih ettiği filmler ve öne çıkan yapımlar.

NETFLİX'TE HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN FİLMLERİ

1. Lohusa

Yeni doğmuş bir bebekle hayatlarına devam etmeye çalışan Burcu ve Onur, ebeveynlik maceralarında beklediklerinden çok daha fazla zorlukla karşılaşır. İzleyicileri kendine çeken bu film, aile olmanın inceliklerini mizahi bir dille anlatıyor.

2. Kardeş Takımı

Ailesinin aslında gizli ajanlar olduğunu keşfeden dört kardeş, ebeveynlerini kurtarmak ve dünyayı tehdit eden tehlikeyi ortadan kaldırmak için bir araya gelir. Macera dolu bu film, aile bağlarını ve dayanışmayı öne çıkarıyor.

3. Tetikte

Özel kuvvetlerden emekli bir komando, babasının ölümünün ardındaki sırları çözmek için memleketine döner. Ancak burada kendini tehlikeli bir komplonun içinde bulur. Gerilim ve aksiyonun eksik olmadığı bu yapım, izleyiciyi ekrana kilitliyor.

4. Miras Bulmacası

Uzun süredir görüşmeyen aile üyeleri, ölen zengin amcalarının mirasını paylaşmak için bir araya gelir. Malikânede geçen bu film, aile içi dinamikleri ve çözülmesi gereken sırları gözler önüne seriyor.

Side Kültür Günleri sona erdi Side Kültür Günleri sona erdi

5. Mutluyuz

Evliliklerinde sorunlar yaşayan Ferhat ve Aslı, çift terapisi için bir otele gider. Otelde düzenlenen oyunlarla diğer çiftlerle rekabete giren ikili, kendi sorunlarını unutup eğlenceli anlar yaşar. Romantik komedi türündeki bu film, izleyicilere keyifli dakikalar sunuyor.

6. Bir Aile Meselesi

Zorlu bir film yıldızının asistanı olmak yeterince zorken, bu yıldızın annenize aşık olduğunu öğrenmek işleri daha da karmaşık hale getirir. Komedi ve dramın harmanlandığı bu yapım, izleyicileri güldürürken düşündürüyor.

7. Tanrının Kitabı

Eli, kıyamet sonrası dünyada kutsal bir metni koruma misyonuyla batıya doğru zorlu bir yolculuğa çıkar. Aksiyon ve macera dolu bu film, izleyicileri epik bir serüvene davet ediyor.

8. Korucuyu

Eski bir kafes dövüşçüsü, kaçırılan 12 yaşındaki bir kızı kurtarmaya çalışırken kendini Triad çeteleri, Rus mafyası ve yozlaşmış polislerle karşı karşıya bulur. Aksiyon severlerin ilgisini çekecek bu film, yüksek tempolu sahneleriyle dikkat çekiyor.

Korucuyu Netflix

9. Göz

Görme engelli bir kemancı, kornea nakli sonrası yeniden görmeye başlar ancak doğaüstü varlıkları da görmeye başlar. Gerilim ve korkunun ön planda olduğu bu yapım, izleyicilere tüyler ürpertici anlar yaşatıyor.

10. İntikam Benim

Bir infazcı, acımasız patronundan intikam almak için planlar yaparken, kendi intikamını almak isteyen gizemli bir komşusunun şantajına maruz kalır. Suç ve gerilim türündeki bu film, sürükleyici hikayesiyle izleyicileri ekrana bağlıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ