Warner Bros. Pictures, Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrollerini Joaquin Phoenix ve Lady Gaga’nın paylaştığı “Joker: Folie a Deux” filminin ilk resmi posterini yayınladı. Posterde, Phoenix ve Gaga’nın dans ettiği bir sahne yer alıyor. Bu heyecan verici filmle ilgili ilk fragmanın da önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

Lady Gaga, Harley Quinn Olarak Karşımızda

Lady Gaga, bu devam filmine Harley Quinn karakteriyle katılıyor. Gaga’nın Harley Quinn’in sesini ilk kez duyduğumuz bir TikTok videosu, filmin resmi hesabı tarafından paylaşıldı. Kısa videoda Harley Quinn, “İstediğin her şeyi yapabilirsin… sen Joker’sin” diyor.

Lady Gaga ve Joaquin Phoenix’li Joker Devam Filmi İlk Afişi Yayınlandı!2

Film Yaş Derecelendirmesi Belirlendi

“Joker” devam filmi, “bir miktar güçlü şiddet, baştan sona kullanılan dil, bir miktar cinsellik ve kısa süreli tam çıplaklık” nedeniyle beklenildiği gibi R derecesi aldı.

Joaquin Phoenix, Arthur Fleck Olarak Geri Dönüyor

2019 yapımı R dereceli “Joker” filmi 1 milyar dolar hasılat elde etmiş ve Joaquin Phoenix’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandırmıştı. Phoenix, Arthur Fleck karakteriyle geri dönüyor ve hikayenin neredeyse tamamı Gotham City’deki Arkham Asylum’da geçeceği söyleniyor. Ayrıca filmde müzikal unsurların olacağı da gelen bilgiler arasında.

BİLSEM Sonuçları Açıklandı! 2024 BİLSEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? BİLSEM Sonuçları Açıklandı! 2024 BİLSEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Oyuncu Kadrosu ve Film Hakkında Diğer Detaylar

Phillips, senaryoyu Scott Silver’la birlikte yazdığı ve yönettiği filmde Zazie Beetz, Catherine Keener, Brendan Gleeson ve Jacob Lofland başrolleri paylaşıyor. Film, bir DC Elseworlds projesi olarak kabul ediliyor, yani Peter Safran ve James Gunn’ın DC Evreni’nin bir parçası değil. Yeni filmin görsel ilhamını Francis Ford Coppola’nın gösterişli müzikali "One from the Heart"tan alacağı söylenmişti. Ayrıca selefinden birkaç kat daha büyük olduğu da gelen bilgiler arasında.

Lady Gaga ve Joaquin Phoenix’li Joker Devam Filmi İlk Afişi Yayınlandı!

Editör: Utku Çelik