Kadınların el emeği bu fuarda sergilenecek!

Kadınların el emeği üretimleri için satış imkanı sağlamak ve ev ekonomilerine katkı sunmak isteyen Narlıdere Belediyesi, El Emeği Fuarı açacak. Başkan Ali Engin “Bu fuarımıza katılmalı ve kadınlarımızın el emeği ürünlerini mutlaka görmelisiniz” dedi.

Kadınların el emeği bu fuarda sergilenecek!

Narlıdere Üretici Kadın Kooperatifi ve ERB Organizasyon Firması tarafından 14-15 Mart’ta Narlıdere Pazaryeri’nde düzenlenecek olan El Emeği Fuarı’nda 2’nci el ürünler, antikalar, hediyelikler ve el yapımı yemekler satılacak. Alanda 150 stant kurulacak. Birçok dernek, vakıf ve kuruluş yer alacak. Fuara vatandaşların rahat bir şekilde katılımı için Güzelbahçe Gece Pazarı önünden ve Üç Kuyular Meydanı’ndan gün boyu ücretsiz servisler kalkacak. Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşecek olan etkinlik saat 10.00 ve 17.00 saatleri arasında yapılacak.

"Herkesin Katılımını Bekliyoruz"

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin "Kadınlarımızın el emeği göz nuru ürünleri çok güzel bir fuarla vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum ve herkesin  katılımını bekliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92