Buca’da yetişkinler için felsefe günleri 

Buca Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine destek olabilmek için Işılay Saygın Gençlik Merkezi’nde Yetişkinler için Felsefe Atölyesi’ni açtı. Etkinlik, 8 Temmuz’a kadar her perşembe misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Buca’da yetişkinler için felsefe günleri 

Haber / Kardelen BUĞDAY

Felsefenin hayatı zenginleştirdiği fikrinden yola çıkan Buca Belediyesi, Yetişkinler için Felsefe Atölyesi’ni başlattı. Belediye tarafından ücretsiz olarak Işılay Saygın Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, Felsefe Grubu Öğretmeni ve P4C Eğitmeni Melike Sargın görev aldı. Etkinlikte, hikaye, haber, film gibi uyaranlar eşliğinde birlikte hayata dair merak edilen konular düşünülüp sorgulandı. 

Her perşembe felsefe

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği felsefe atölyesi, “Cebinde soruları olan herkese açık” sloganıyla yeni katılımcılarını ağırlamaya 8 Temmuz 2021’e kadar, devam edecek. Yüz yüze düzenlenen etkinlik pandemi kurallarına göre yapıldı. Etkinlik öncesinde koronavirüse karşı katılımcıların ateşleri ölçüldü. Yetişkinler için Felsefe Atölyesi her perşembe saat 18.30’da yapılacak.


 

YORUM EKLE