Mesut Süre ile İlişki Testi 21 Şubat 2024, Çarşamba, 20:30 Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi'nde Mesut Süre ile İlişki Testi 21 Şubat 2024, Çarşamba, 20:30 Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi'nde

Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan, dünya edebiyatının en önemli eserleri arasında kabul edilen “Küçük Prens” oyunu Baykuş Çocuk Tiyatrosu  tarafından Izmir Alsancak Gazi Ortaokulu Tiyatro Sahnesi’nde perdelerini açmaya hazırlanıyor. 

Küçük Prens’imizin yolculuğu esnasında karşılaştığı karekterlerle olan serüvenlerine, düşündüren diyaloglarına sizlerin de ortak olmasını bekliyor ve bu yolculuğa sizlerle birlikte çıkmayı umut ediyoruz.  

“Çok sabırlı olmalısın. önce benden biraz ötede çimenlerin arasında oturacaksın. Sonra her geçen gün biraz daha yakınımda oturursun ama hep aynı saatte gelsen daha iyi olur. Söz gelimi öğleden sonra saat dörtte gelecek olsan, ben saat üçte mutlu olmaya başlarım. Her geçen dakika mutluluğum artar. Saat dördü geçerse endişelenmeye ve üzülmeye başlarım. Mutluluğun bedelini öğrenirim. Ama gelişigüzel gelirsen içimi sana hangi saatte hazırlayacağımı bilemem.”

Kaynak: haber merkezi