67 yaşındaki Kris Jenner, Kardashian-Jenner kardeşlerin annesi ve menajeri olarak tanınıyor. The Kardashians adlı programda, unutulmayacak bir itirafta bulundu.

Kris Jenner'ın İtirafı: Pişmanlık Dolu Sözler

Kris Jenner, ilk eşi Robert Kardashian'dan olan en küçük kızı Khloe Kardashian ile bir sohbette aldatma konusunu açtı. Konuşma aslında Khloe'un hamileyken aldatılan eski sevgilisi Tristan Thompson'dan ziyade, Kris Jenner'ın ilk eşi Robert Kardashian'dan bahsediyordu.

Khloe, annesine, "Babamı aldattığında aklından ne geçirdiğini" sordu. Kris Jenner, o dönemde genç ve sorumsuz olduğunu ifade ederek, kocasını aldattığının hayatındaki en büyük pişmanlık olduğunu dile getirdi.

Ender Saraç, Oğluyla İlgili İstismar İddialarını Reddetti Ender Saraç, Oğluyla İlgili İstismar İddialarını Reddetti

Kris Jenner'ın Gençlik Hatası: "Gerçekten Çok Genç ve Aptal"

Kris Jenner, 1989'da kocası Robert'i dönemin ünlü simalarından eski futbolcu Todd Waterman ile aldattığını itiraf etti. Ancak kızına "Gerçekten çok genç ve aptal" olduğunu söyleyerek, o dönemde insanın davranışlarının sonuçlarını tam olarak kestiremediğini belirtti.

Khloe Jenner'a Daha Fazla Detay İstedi: "Aradığın Şey Neydi?"

Khloe, annesinin verdiği cevabı yetersiz buldu ve "Ama babamın sana vermediği ve senin başka yerde aradığın şey neydi?" diye sordu.

Kris Jenner'ın İtirafı: "Büyük Bir Hata Yaptım"

Kris Jenner, bunun üzerine "Bilmiyorum. Çünkü baban gerçekten çok iyi bir koca ve baba idi. Sanırım başka yerlerde çimenlerin daha yeşil olduğunu düşündüğüm bir durumdaydım. Çok büyük bir hata yaptım. Bu benim hayatımın en büyük pişmanlığı." şeklinde cevapladı.

Kris Jenner, Kocasından Sonra Pişmanlık Duydu

Kris Jenner, kocasından ayrıldıktan sonra onunla çok iyi bir arkadaş olduklarını ve zor zamanlarında birbirlerine destek olduklarını belirtti. Kris, kızının kendisini aldatan Tristan Thompson ile olan ilişkisini koparmadan önce bir kez daha düşünmesini istediğini vurguladı.

Kaynak: Haber Merkezi