'Kızıl Goncalar' dizisinin yeni bölümüne dair ilk fragman, büyük bir heyecanla paylaşıldı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz'in üstlendiği dizi, dün akşam üçüncü bölümüyle ekranlara gelerek büyük ilgi gördü. Ancak, yayına girdiği gün itibarıyla tarikatlar tarafından hedef gösterilen ve RTÜK tarafından 2 hafta program durdurma cezasına çarptırılan dizinin, 9 milyon TL idari para cezasıyla karşı karşıya olduğu belirtildi.

'Kaçacağız': Dördüncü Bölüm Fragmanı İzleyicilerle Buluştu!

29 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek dördüncü bölüm öncesi, 'Kızıl Goncalar'ın fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü, 'Kaçacağız' temasıyla dikkat çekiyor.

Aleyna Dalveren Kimdir? Yaşamı, Mesleği ve Tutuklanma Nedeni Aleyna Dalveren Kimdir? Yaşamı, Mesleği ve Tutuklanma Nedeni

Oyuncu Kadrosunda Ünlü İsimler!

Dizinin başarılı oyuncu kadrosunda, Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın yanı sıra Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş ve Esma Yılmaz gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.

Kaynak: haber merkezi