FOX TV’de yayınlanacak olan Kızıl Goncalar dizisinin ilk afişiyle büyük ilgi gördü. Dizinin başrollerinde Özcan Deniz ve Özgü Namal yer alırken, dizinin konusu ve oyuncuları da merakla bekleniyor.

Kızıl Goncalar Nedir?

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Ga0W6Pfwoaat8Gj (1)

Ronaldinho Survivor’a Geliyor: Acun Ilıcalı duyurdu Ronaldinho Survivor’a Geliyor: Acun Ilıcalı duyurdu

Kızıl Goncalar Oyuncuları Kimlerdir?

Dizide Özcan Deniz ve Özgü Namal’a, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler eşlik ediyor.

Özcan Deniz’in Levent rolünde yer aldığı biliniyor. Özcan Deniz daha önce de FOX TV’de Çukur dizisinde rol almıştı5. Özgü Namal ise dizide Meryem karakterini canlandırıyor. Namal’ın bu rol için tesettüre girdiği söyleniyor.

Kızıl Goncalar Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağına dair bir bilgi paylaşılmadı. Dizinin yayın günü belli olduğunda haberimiz güncellenecektir2. Ancak bazı kaynaklara göre dizinin ilk bölümünün 18 Aralık 2023’te FOX TV’de yayınlanması planlanmaktadır1.

Kaynak: haber merkezi