Fox TV'nin son dönemde büyük ilgi gören dizilerinden biri olan "Kirli Sepeti," yeni bir isimle kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Su Kutlu, Kirli Sepeti dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. İşte bu heyecan verici gelişmenin detayları!

Kirli Sepeti kadrosunda flaş gelişme: Ahu Sungur'un ardından Su Kutlu da oyuna dahil oldu!%0A5

Su Kutlu Kimdir?

Su Kutlu, 1990 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında “Kötü Yol” dizisinde yaşadı. Daha sonra “Muhteşem Yüzyıl”, “Güneşi Beklerken”, “Kaçak Gelinler”, “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Hayat Şarkısı”, “Kalp Atışı”, “Erkenci Kuş” ve “Kuzey Yıldızı” gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca “Bir Nefes Yeter” ve “Bizim İçin Şampiyon” gibi sinema filmlerinde de oynadı.

Serenay Sarıkaya: Dünya Alev Alev Yanarken Serenay Sarıkaya: Dünya Alev Alev Yanarken

Kirli Sepeti kadrosunda flaş gelişme: Ahu Sungur'un ardından Su Kutlu da oyuna dahil oldu!%0A4

Su Kutlu Kirli Sepeti Dizisinde Hangi Rolü Oynayacak?

Kirli Sepeti dizisinin kadrosuna katılan Su Kutlu, dizide Kıymet adında bir hizmetçiyi canlandıracak. Kıymet, Melisa Döngel’in oynadığı Aylin’in annesi Cavidan’ın evinde çalışan bir hizmetçidir. Cavidan’ın rolünü ise usta oyuncu Ahu Sungur üstlenmiştir. Kıymet’in hayatı, Cavidan’ın evinde yaşanan olaylarla değişecektir.

Kirli Sepeti kadrosunda flaş gelişme: Ahu Sungur'un ardından Su Kutlu da oyuna dahil oldu!%0A2

Kirli Sepeti Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kirli Sepeti dizisi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümü 5 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’de Fox TV’de ekrana gelecek.

Kirli Sepeti kadrosunda flaş gelişme: Ahu Sungur'un ardından Su Kutlu da oyuna dahil oldu!%0A1

Kirli Sepeti Dizisi Konusu Nedir?

Kirli Sepeti dizisi, lüks bir sitede hizmetçilik yapan üç kadının hayatını anlatıyor. Songül (Aleyna Özgeçen), Hayriye (Cansu Tosun) ve Medine (Ceren Moray), sitedeki zengin ailelerin kirli çamaşırlarını yıkamakla kalmaz, aynı zamanda onların kirli sırlarını da öğrenirler. Bu sırada kendilerinin de hayatlarına dair bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Kirli Sepeti dizisinin başrol oyuncularından biri de Halil İbrahim Ceyhan’dır. Ceyhan, dizide Serkay Tütüncü’nün oynadığı Mert’in babası olan Hakan karakterini canlandırıyor. Hakan, sitede yaşayan zengin ve güçlü bir iş adamıdır. Hakan’ın hayatı, Songül’le tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Kirli Sepeti dizisi, Merve Girgin Aytekin’in senaryosunu yazdığı, Ece ErdeKoçoğlu’nun yönettiği, Bestemsu Özdemir, Serhat Kılıç ve Devrim Yakut’un da oyuncu kadrosunda yer aldığı bir dizidir. Kirli Sepeti dizisi, her Cuma akşamı Fox TV’de izleyicilerle buluşuyor.

Kirli Sepeti kadrosunda flaş gelişme: Ahu Sungur'un ardından Su Kutlu da oyuna dahil oldu!%0A3

Kirli Sepeti Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Kirli Sepeti dizisi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizinin başrol oyuncuları şöyle:

  • Aleyna Özgeçen: Dizide Songül karakterini canlandırıyor. Songül, sitede hizmetçilik yapan genç ve güzel bir kadındır. Hayatını kızı Zeynep’e adayan Songül, zorluklara göğüs germeye çalışır. Songül’ün hayatı, Hakan’la tanıştıktan sonra değişir.
  • Cansu Tosun: Dizide Hayriye karakterini canlandırıyor. Hayriye, sitede hizmetçilik yapan bir başka kadındır. Hayriye, kocası Cemal’den şiddet görmektedir. Hayriye, kocasından kurtulmak için bir plan yapar.
  • Ceren Moray: Dizide Medine karakterini canlandırıyor. Medine, sitede hizmetçilik yapan üçüncü kadındır. Medine, eğlenceli ve neşeli bir kişiliğe sahiptir. Medine, sitedeki zengin ailelerin kirli sırlarını öğrenirken kendini tehlikeli bir oyunun içinde bulur.
  • Ayça Bingöl: Dizide Zehra karakterini canlandırıyor. Zehra, sitede yaşayan zengin ve güçlü bir kadındır. Zehra, kocası Hakan’ın Songül’le ilgilendiğinden şüphelenmektedir. Zehra, Songül’ü hayatından çıkarmak için her yolu deneyecektir.
  • Serkay Tütüncü: Dizide Mert karakterini canlandırıyor. Mert, Hakan’ın oğludur. Mert, babasının işlerine ortak olmak istemektedir. Mert, Songül’ün kızı Zeynep’e aşıktır.
  • Melisa Döngel: Dizide Aylin karakterini canlandırıyor. Aylin, Cavidan’ın kızıdır. Aylin, annesinin baskısından bunalan ve özgürlüğünü arayan bir genç kızdır. Aylin, Mert’in arkadaşıdır.
  • Halil İbrahim Ceyhan: Dizide Hakan karakterini canlandırıyor. Hakan, sitede yaşayan zengin ve güçlü bir iş adamıdır. Hakan, karısı Zehra’dan uzaklaşmıştır. Hakan, Songül’e ilgi duymaya başlar.
  • Bestemsu Özdemir: Dizide Ece karakterini canlandırıyor. Ece, sitede yaşayan zengin ve güzel bir kadındır. Ece, Mert’in eski sevgilisidir. Ece, Mert’i geri kazanmak için uğraşacaktır.
  • Serhat Kılıç: Dizide Cemal karakterini canlandırıyor. Cemal, Hayriye’nin kocasıdır. Cemal, Hayriye’ye şiddet uygulayan ve onu aldatan bir adamdır. Cemal, Hayriye’nin planından habersizdir.
  • Devrim Yakut: Dizide Şükran karakterini canlandırıyor. Şükran, sitede yaşayan zengin ve dedikoducu bir kadındır. Şükran, sitedeki herkesin hayatına karışmaktadır.

Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosuyla da izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi görünüyor.

Kirli Sepeti Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kirli Sepeti dizisi, İstanbul’un lüks semtlerinden birinde çekiliyor. Dizi ekibi, sitedeki evlerin iç ve dış mekanlarını kullanarak çekimlerini gerçekleştiriyor.

Kirli Sepeti dizisi hakkında daha fazla bilgi için Fox TV’nin resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Kirli Sepeti dizisi, her Cuma akşamı saat 20:00’de Fox TV’de sizlerle olacak. Sakın kaçırmayın!

Kirli Sepeti Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

Kirli Sepeti dizisi, ilk bölümüyle 15 Ekim 2023 tarihinde Fox TV’de ekrana geldi. Dizinin ilk bölümü büyük ilgi gördü. Dizinin ikinci bölümü ise 22 Ekim 2023 tarihinde yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümü ise 29 Ekim 2023 tarihinde Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınlanmadı. Dizinin dördüncü bölümü ise 5 Kasım 2023 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Kirli Sepeti dizisinin dördüncü bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda, Songül ve Hakan’ın yakınlaşması, Zehra’nın Songül’e karşı planları, Hayriye’nin Cemal’den kurtulma çabası, Medine’nin sitedeki sırları öğrenmesi ve Aylin’in Mert’e olan ilgisi gibi heyecan verici sahneler yer alıyor.

Kirli Sepeti'ye Yeni Bir Soluk: Su Kutlu

Fox TV'nin iddialı yapımlarından "Kirli Sepeti," sıra dışı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Aleyna Özgeçen, Cansu Tosun, Ceren Moray, Ayça Bingöl, Serkay Tütüncü ve Melisa Döngel gibi usta isimleri bünyesinde barındıran dizi, şimdi de yeni bir isimle izleyici karşısına çıkıyor.

Su Kutlu, Kirli Sepeti'de Hangi Rolde?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Ahu Sungur'un ardından genç yetenek Su Kutlu da Kirli Sepeti dizisine katıldı. Ahu Sungur, Aylin'in annesi Cavidan karakterine hayat verirken, Su Kutlu ise bu dizide Kıymet'i canlandıracak. Songül adlı bir hizmetçiyi canlandıracak olan Su Kutlu, Kirli Sepeti'nin evrenine yeni bir renk katacak. Dizinin hikayesi Ece ErdeKoçoğlu tarafından yönetilirken, senaryosunu Merve Girgin Aytekin yazıyor.

Heyecanla Beklenen Yeni Bölüm

Kirli Sepeti dizisinin hayranları için heyecanlı bir bekleyiş sürüyor. 100. yıl kutlamaları nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan dizi, 5 Kasım'da ekranlara geri dönecek. Bu tarihi bekleyiş, Kirli Sepeti'nin takipçilerini ekran başına kilitleyecek.

Bu güzel diziye katılan Su Kutlu'yu Kirli Sepeti hayranları merakla bekliyor. Dizinin yeni bölümlerinde neler yaşanacak, Su Kutlu'nun performansı nasıl olacak, hepsi 5 Kasım'da belli olacak. Türk televizyonunun en çok izlenen yapımlarından biri olan Kirli Sepeti, yeni bölümleriyle seyircisini büyülemeye devam edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ