Program, yayınlandığı andan itibaren YouTube trendlerde birinci sırada yer aldı. Programın tanıtım videosu da trendlerde ikinci sırada bulunuyor. Programın çekimi 7 saatten fazla sürerken, programın kaydı 4 saat 6 dakika olarak YouTube’a yüklendi.

Yayınlanan video,1.5 günde 20 milyon izlenmeye ulaştı. Bu sayı, programın şu ana kadar en fazla izlenen bölümü olan Barış Atay’ın katıldığı bölümün izlenme sayısına eşit oldu.

Kılıçdaroğlu’nun performansı sosyal medyada da beğeni topladı.

Oğuzhan Uğur: Kemal Bey’de Sinir Bozucu Bir Sakinlik Var

Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu’nun sakinliğinin kendisini şaşırttığını söyledi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalına konuk olarak yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun programda iktidar yanlısı sorulara cevap verdiğini ve gerçekleri anlattığını belirten Uğur, “Diğer konuklarımız elbette çok heyecanlılardı, programın fazla izleneceğinin farkındalardı, bu heyecan bir şekilde gözlerinden okunuyordu ama Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var. Salon yükselse de alçalsa da… Kemal Bey inanılmaz stabildi programda.” dedi.

Sosyal Medyayı İyi İncelemişler

 Kılıçdaroğlu’nun ekibinin sosyal medyayı iyi incelediğini ve gündemde olan başlıklara hazırlandığını ifade eden Uğur, “Öncelikle tebrik ediyorum ekibini. Çünkü bu programa gelmeden evvel, bu bir ekip çalışması tabii ki. Siyasi liderlerin ya da parti temsilcilerinin ekipleri sosyal medyayı çok iyi incelemeli. Kemal Bey’in ekibi sosyal medyayı çok iyi incelemiş.” diye konuştu.

Uğur, programın sakin geçtiğini ve Kılıçdaroğlu’nun iyi cevaplar verdiğini de sözlerine ekledi.

Editör: Kazim Bozkurt