Tesisin, otelden spor sahalarına kadar geniş olanaklar ile hizmet verdiğini belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, "Sosyal belediyecilik anlayışıyla, konuklarımızı en uygun ve en nitelikli şartlarda ağırlamaya devam ediyoruz" dedi.

Karşıyaka'ya sadece birkaç kilometre mesafedeki Karşıyaka Belediyesi Yamanlar Gençlik Merkezi; manzarası, yemyeşil ortamı ve sosyal imkanlarıyla doğaseverlerden yoğun ilgi görüyor. Gruplara rezervasyon ile hizmet veren merkez; 13 odalı otel binası, 11 bungalov ve çadır alanında toplam 258 kişilik konaklama olanağı sunuyor. Misafirler Karşıyaka Belediyesi'nin tahsis ettiği çadırların yanı sıra kendilerine ait çadırlarda da konaklayabiliyor. Tesis bünyesinde 1200 kişilik amfi tiyatro, tenis kortları, voleybol, futbol, basketbol ve mini golf sahaları, oyun odası (satranç-tavla-okey) ile sunum ve toplantıların gerçekleştirilebileceği 110 kişilik konferans odası bulunuyor. Tesisteki restoranda da sabah, öğle ve akşam yemek hizmeti veriliyor.

ETKİNLİK VE BULUŞMALAR DÜZENLENİYOR

Odalar ve dernekler, okullar, spor takımları ve çeşitli toplulukların organizasyonlarına, aile ve arkadaş gruplarının buluşmalarına ev sahipliği yapan merkez, uygun fiyatlarla sunduğu hizmetlerle beğeni topluyor. Konaklama alanları veya restorandan yararlanmak isteyen gruplar, birkaç gün öncesinden 0232 3994345 ve 0532 3955055 numaralı telefonlardan Karşıyaka Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'ne rezervasyon yaptırabiliyor.

TİP'ten Alsancak faciasına tepki: 'Sorumsuzluk iki yurttaşımızı aramızdan aldı!' TİP'ten Alsancak faciasına tepki: 'Sorumsuzluk iki yurttaşımızı aramızdan aldı!'

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMET

Yamanlar Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ve konuk öğrencilerle sohbet eden Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal “Şehirden çok fazla uzaklaşmadan doğayla buluşabildiğimiz Yamanlar Gençlik Merkezi'nde günümüz şartlarında önemli bir hizmet sağlıyoruz. Konforlu, huzurlu, güvenli ve hijyenik bir ortam sunan, ayrıca engelli kullanımına uygun odası da olan tesisimiz, çocuklardan büyüklerimize kadar her yaştan misafir gruplarına açık. Sosyal belediyecilik anlayışıyla, merkezimize konuk olan yurttaşlarımızı en uygun ve en nitelikli koşullarda ağırlamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: DHA