Yönetim değişikliği yaşayarak Azat Yeşil başkanlığında yeni bir sayfa açan ve 3. Lig şampiyonluğuna odaklanan Karşıyaka'da taraftarlar yeniden kağıt bilete geçilmesini istiyor. Geçtiğimiz günlerde dijital bilete geçildiği açıklanmıştı ancak Kaf-Kaf taraftarları pazar günü Alsancak Stadı'nda Amasya FK karşılaşmasında bu sistemin karışıklık yaratacağını ve kağıt bilete tekrar geçilmesini sosyal medyada yaptığı açıklamalar ve yorumlarla dile getirdi. Karşıyaka Sosyal Medya Platformu da yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

HİÇ BİR ALTYAPISI YOK

"Hiç bir altyapısı olmadan yoğunulga cevap verecek kapasitesi olmayan bir site üzerinden online bilet satışına geçişin, taraftarımızda oluşturduğu nefatif durumun farkında değil misiniz? Çok kalabalık bir tribüne hitap edeceğimiz bir maçta yaşanacak aksaklıkların tribüne yansıması maalesef olacaktır."

BÜTÜNLÜĞÜ BOZMAKTADIR

"Sezonun ilk maçında alınan radikal kararlar tribünümüzün bütünlüğünü bozmaktadır. Online sisteme geçiş tartışılabilir fakat sezonun ilk maçında kağıt biletin olmaması akıllı telefon kullanmayan teknolojiden uzak olan tribün sevdalılarının tepkisine sebep olmuştur. Şampiyonluk parolasıyla çıktığımız sezonda taraftarımıza ihtiyaç var. Dışarıda kalacak taraftarımızın yaşayacağı ve yaşatacağı sorumluluğunu yönetim nasıl üstlenecek?"

İSYANA SES VERİN

Juventus'a büyük şok! Juventus'a büyük şok!

"Tüm camia inanmış, güvenmişken alınan kararın yanlış olduğu sosyal medyada çığ gibi büyürken, nasıl oluyor da kararda değişiklik yapılmıyor? Nasıl oluyor da Karşıyaka taraftarına dayatma yapılıyor? Sezonun ilk iç saha maçı nasıl oluyor da riske atılıyor? Yönetimimizi göreve çağırıyoruz! Taraftarımızın haklı isyanına ses verip çözüm üretilmesini istiyoruz."

Kaynak: HABER MERKEZİ