Aslında o sırada konu, Khloe Kardashian'ın kendisini hamileyken bile aldattığını açıkladığı eski sevgilisi Tristan Thompson'dı. Thompson ile biten ilişkisinden biri biyolojik, diğeri taşıyıcı anne aracılığıyla dünyaya gelen iki tane çocuğu olan Khloe, annesine "Babasını aldattığında aklından ne geçirdiğini" sordu. Khloe annesine "Babama bunu yaptığında dört tane çocuğun ve bir ailen vardı. O sırada çok genç olduğunu da biliyorum." dedi.

653f76c29f5ae800__w1200xh1436

Kris Jenner da bunun üzerine kocası Robert Kardashian Sr'ı aldattığının hayatındaki en büyük pişmanlık olduğu karşılığını verdi. Sözün burasında hemen söyleyelim Kris Jenner, kocası Robert'i 1989 yılında dönemin ünlü simalarından eski futbolcu Todd Waterman ile aldattı. Kris Jenner ise kızına gayet sakin bir şekilde "Gerçekten çok genç ve aptal" olmanın etkisi bulunduğunu belirtti. O dönemde insanın davranışlarının sonuçlarını kestiremediğini söyledi.

Khloe, annesinden konuyu biraz daha açmasını istedi ve "Ama babamın sana vermediği ve senin başka yerde aradığın şey neydi?" diye sordu. Kris Jenner ise bu soruya "Bilmiyorum, çünkü baban gerçekten çok iyi bir koca ve çok iyi bir baba. Sanırım başka bir yerlerde çimenlerin daha yeşil olduğunu düşündüğüm bir durumdaydım. Çok büyük bir hata yaptım. Bu benim hayatımın en büyük pişmanlığı." diye yanıt verdi.

Kris Jenner, kocasından boşandıktan sonra birbirlerinin en iyi arkadaşı haline geldiklerini belirtti. "Bütün gün telefonla konuşurduk. Birbirimize zorlu konularda yardımcı olurduk. Ve benim pişmanlıklarım vardı." diye konuştu.

Kris Jenner, tüm bu açıklamalarını yaparken, kızının kendisini aldatan Tristan Thompson ile olan bağlarını tamamen koparmadan önce bir kez daha düşünmesini istedi. Kardashian-Jenner ailesinin gizemlerle dolu yaşamının bir başka ilginç durağı olan bu itiraf, izleyicileri şaşırttı.

Kris Jenner'ın bu samimi itirafı, insanların hayatta yaptığı hataların ve pişmanlıkların herkes için geçerli olduğunu hatırlatıyor. Kardashians ailesinin bu tür içten anları, geniş bir izleyici kitlesiyle paylaşıldığında, insanların kendi yaşamlarını ve ilişkilerini değerlendirmelerine yardımcı olabilir.

Kris Jenner'ın Robert Kardashian Sr'ı aldattığına dair itirafları, aile içi ilişkilerin karmaşıklığını ve pişmanlıkların insan yaşamının bir parçası olduğunu gösteriyor. Bu samimi açıklamalar, izleyicilere kendi hayatlarını değerlendirmeleri için bir fırsat sunuyor. Kardashian-Jenner ailesinin yaşamı ve ilişkileri, herkes için derslerle dolu.

Kainat güzeli Sheynnis Palacios ülkesine giremiyor! Kainat güzeli Sheynnis Palacios ülkesine giremiyor!

Sık Sorulan Sorular

 1. Khloe Kardashian neden annesi Kris Jenner'a babasını neden aldattığını sordu?

  • Khloe Kardashian, annesi Kris Jenner'a bu soruyu, Khloe'nin hamileyken aldatıldığı eski sevgilisi Tristan Thompson'ın açıklamaları üzerine sordu.
 2. Kris Jenner neden bu kadar genç yaşta kocasını aldattığını itiraf etti?

  • Kris Jenner, o dönemde çok genç ve deneyimsiz olduğunu ve davranışlarının sonuçlarını kestiremediğini belirtti.
 3. Kris Jenner, kocası Robert Kardashian Sr'ı kiminle aldattı?

  • Kris Jenner, kocası Robert Kardashian Sr'ı dönemin ünlü simalarından eski futbolcu Todd Waterman ile aldattı.
 4. Kris Jenner ve Robert Kardashian Sr. boşandıktan sonra ilişkileri nasıl devam etti?

  • Kris Jenner, kocası Robert Kardashian Sr'ı aldattıktan sonra birbirlerinin en iyi arkadaşı haline geldiklerini ve sık sık iletişimde olduklarını belirtti.
 5. Kris Jenner'ın bu itirafının izleyicilere ne gibi bir mesajı var?

  • Kris Jenner'ın itirafları, hayatta yapılan hataların ve pişmanlıkların herkes için geçerli olduğunu hatırlatıyor ve izleyicilere kendi yaşamlarını ve ilişkilerini değerlendirmeleri için bir fırsat sunuyor.
Kaynak: HABER MERKEZİ