Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan İnci Taneleri, izleyicilerini üzecek bir haberle gündeme geldi. Yılmaz Erdoğan'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yer aldığı dizi, yeni sezonda ekranlara ara verebilir.

İnci Taneleri Final Yapacak mı?

Kanal D'den henüz resmi bir açıklama gelmese de kulislerde İnci Taneleri dizisinin yeni sezonda ekranlara ara verme ihtimalinin yüksek olduğu konuşuluyor. Dizinin reytinglerinin düşmesi ve yeni sezonda farklı projelerle anlaşan oyuncuların olması, ara kararının arkasındaki sebepler olarak gösteriliyor.

İzleyiciler Tepkili: Sosyal Medyada #İnciTaneleriDevamEt hashtag'i TT Listesine Girdi!

İnci Taneleri dizisinin ekranlara ara verme ihtimali sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dizinin sadık izleyicileri, "#İnciTaneleriDevamEt" hashtag'i ile Twitter'da tepkilerini gösterdi. Dizinin devam etmesini isteyen izleyiciler, senarist ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'a çağrıda bulunarak yeni sezonda da İnci Taneleri'ni izlemek istediklerini dile getirdiler.

Kanal D ve Yapım Şirketi Yeni Sezon Kararı Henüz Netleşmedi

Kanal D yetkilileri ve dizinin yapım şirketi henüz yeni sezonla ilgili kesin bir karar vermedi. Ancak kulislerden gelen bilgilere göre, İnci Taneleri yeni sezonda ekranlara ara vererek farklı bir tarihte tekrar başlayabilir. Dizinin devam edip etmeyeceği ya da final yapıp yapmayacağı ise önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmelerin ardından netleşecek.

Yılmaz Erdoğan'ın Yeni Sezon Planı Belirsizliğini Koruyor

İnci Taneleri dizisinin yanı sıra Yılmaz Erdoğan'ın yeni sezonda yer alacağı diğer projeler de belirsizliğini koruyor. Ünlü oyuncu ve senaristin yeni sezonda farklı bir kanalda yeni bir diziyle anlaşma imkanı da gündemde yer alıyor.

Mehmet Çevik'le  bayram coşkusu Mehmet Çevik'le bayram coşkusu

İnci Taneleri dizisinin yeni sezonda ekranlara ara verip vermeyeceği henüz netlik kazanmadı. Ancak önümüzdeki günlerde yapılacak görüşmeler, dizinin geleceğini şekillendirecek gibi görünüyor. Kanal D'nin sevilen dizisinin akıbetini merak eden izleyiciler ise sosyal medyada seslerini yükselterek dizinin devam etmesini istiyor.

Kaynak: haber merkezi