2016'da Neslihan Atagül ile dünyaevine giren Kadir Doğulu'nun geçtiğimiz aylarda Alaçatı'daki bir kadınla yakınlaşması magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti.

Kadir Doğulu, çıkan haberlerin ardından 'ihanet' ve 'imam nikahı' iddialarını kesin bir dille yalanlamış, "O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Müşkülü olanı dinlerim" açıklamasında bulunmuştu.

Eşine güvenen ve söylenenlere kulak asmayan Neslihan Atagül ise Kadir Doğulu ile birlikte Bakü'ye uçmuş ve çift, adeta aşk tazelemişti.

GÜLÜMSEMEKLE YETİNDİ

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Kadir Doğulu, yaşananlardan haftalar sonra görüntülendi. Doğulu, tek başına Karaköy'de objektiflere yansıdı. Bir mekanda arkadaşlarıyla birlikte saatlerce oturup, sohbet eden Kadir Doğulu, çıkışta gazetecileri karşısında görünce gülümsemekle yetindi.

Ünlü oyuncu, basın mensuplarının yaşanan olaylarla ilgili sorularına yanıt vermemeyi tercih etti. Sessizliğini koruyan Doğulu, ardından otomobiline binerek oradan ayrıldı.

NELER OLMUŞTU?

2016'da Neslihan Atagül ile evlenenKadir Doğulu'nun geçtiğimiz aylarda Alaçatı'daki bir kadınla yakınlaşması magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti. Doğulu'nun samimi tavırlar sergilediği kadının adının baş harfinin 'S' olduğu ve ünlü oyuncunun imam nikâhlı eşi olduğu ileri sürülmüştü.

"TRAJİKOMİK BİR HİKAYE"

Söz konusu kişinin Oktay Derelioğlu'nun eski eşi Sezer Çakır olduğu iddia edilmişti. Bu söylentilerin ardından Sezer Çakır, konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

Sezer Çakır, "Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan iddiaları çok ciddiye almamakla birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek, gerek Kadir'e, gerek ailesine ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Ben bir magazin figürü değilim. Bu sebepten de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir, benim çok sevdiğim bir dostumdur. Diğer etrafımdaki tüm dostlarım gibi... Bu çıkan haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir. Böyle bir şey söz konusu değildir" demişti.

​​​​​​​