Kadınlar Savaşta adlı yeni bir dönem parçası şimdi Netflix'te yayınlanıyor. Yayıncıda 19 Ocak'ta prömiyerini yaptı ve şimdiden Netflix'in en iyi 10 TV programı listesinde bir yer edindi. Bu nedenle, hafta sonu izleyecek güzel bir şey arıyorsanız, bu programı izleme listenize eklemenizi öneririz.

Kadınlar Savaşta, bir grup yetenekli yazar tarafından yazılan senaryolardan Alexandre Laurent tarafından yönetilen bir Fransız Netflix orijinalidir. Ayrıca gösterinin yapımcılığını Quad Drama üstleniyor.

Kadınlar Savaşta dizisi konusu

1914'te Fransa'da geçen bir mini dizi. Fransa Birinci Dünya Savaşı'na giriyor ve erkekler savaşa gönderilirken kadınlar evde kalıp kaleyi elinde tutuyor. Ancak bu dizi, evlerinde savaşın acımasız gerçekleriyle uğraşmak zorunda kaldıklarında hayatları kesişen dört kadının etrafında dönüyor.

Bu dönem draması ilginizi çekecek bir şey gibi görünüyorsa, dizide kimleri görmeyi bekleyebileceğinizi sizinle paylaşmalıyız. Aşağıda, ana oyuncu listesini bulacaksınız.

Netflix'in Kadınlar Savaşta oyuncu kadrosu

Dört ana başrolü Audrey Fleurot, Sofia Essaïdi, Julie De Bona ve Camille Lou canlandırıyor. Audrey, Parisli bir fahişe olan Marguerite rolünü oynuyor. Daha önce Un village français, Spiral, The Bonfire of Destiny, Call My Agent! ve Harlan Coben'in Kasası. Ayrıca The Intouchables filminde Magalie rolünü oynadı.

Sofia, bir aile fabrikasının başına geçen bir kadın olan Caroline'ı canlandırıyor. Onu Aïcha, Insoupçonnable, Kepler(s) ve The Promise dizilerindeki önceki rollerinden tanıyabilirsiniz. Mea culpa ve Overdose filmlerinde de rol aldı.

Julie, bir manastırın Baş Rahibesi Agnes'i oynuyor. Une famille formidable, La Maison d'en face ve The Bonfire of Destiny adlı TV programlarındaki rolleriyle tanınıyor. Quand les anges s'en mêlent… ve Days of Glory filmlerindeki rolleriyle de tanınıyor.

Son olarak Suzanne adında bir hemşireyi canlandıran Camille var. Mother Is Wrong, The Bonfire of Destiny, The Red Band Society, J'ai menti ve Je te promets adlı TV programlarındaki önceki çalışmalarına aşina olabilirsiniz.

İşte Kadınlar Savaşta'nın ana kadro listesi:

  • Audrey Fleurot Marguerite de Lancastel olarak
  • Sofia Essaïdi Caroline Dewitt olarak
  • Agnes rolünde Julie De Bona
  • Suzanne Faure rolünde Camille Lou
  • Sandrine Bonnaire Éléonore Dewitt olarak
  • Tchéky Karyo General Duvernet olarak
  • Laurent Gerra Rahip Vautrin olarak
  • Tom Leeb Joseph Duvernet olarak
  • Yannick Choirat Marcel Dumont olarak
  • Grégoire Colin Charles Dewitt olarak

Oyuncu kadrosunun geri kalanını dizinin IMDb sayfasında bulabilirsiniz.

Bir göz atmak için resmi fragmana bir göz atın!

Şu anda Netflix'te yayınlanan Kadınlar Savaşta'ya göz atmayı unutmayın.