Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses yıllar sonra barıştı Yıldız Tilbe ile İbrahim Tatlıses yıllar sonra barıştı

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, son olarak "No Hard Feelings" filminde izlediğimizden sonra yeni projesi ile geri dönüyor. Lawrence, bu sefer de Paul B. Rainey imzalı 2023 tarihli kara komedi çizgi romanı "Why Don't You Love Me?" nin sinema uyarlamasında rol alacak.

"Umut Işığım", "Açlık Oyunları", "Don't Look Up", "Uzay Yolcuları", "Büyü de Gel" gibi filmlerin yıldızı Lawrence, bu filmde Justine Ciarrocchi ile birlikte yapımcılık koltuğunda da oturacak. Senaryosu Robert Funke tarafından kaleme alınan filmin yönetmeni ise henüz belli değil.

"Why Don't You Love Me?", Claire ve Mark adlı mutsuz bir çiftin evliliklerini sürdürmeye çalışmasını konu alıyor. Çizgi roman, "evlilik, alkolizm, depresyon ve kaybedilen fırsatların yasını tutmakla ilgili zifiri karanlık bir komedi" olarak tanımlanıyor.

Lawrence'ın son dönem projeleri:

Açlık Oyunları'na Dönüş: Jennifer Lawrence'ın "Açlık Oyunları" serisine geri dönüp dönmeyeceği merak konusu.
Real Housewives İlham Alınan Film: Lawrence, geçtiğimiz ay da "Real Housewives" adlı realite programından ilham alan bir filmde rol alacağı haberiyle gündeme gelmişti. Gizemli bir cinayete odaklanan filmin adı "The Wives" olacak.

Kaynak: haber merkezi