Grinin 50 Tonu filminin başrol oyuncusu Jamie Dornan, filmde aldığı olumsuz eleştiriler yüzünden şehirden uzaklaşıp kırsalda yaşamaya başladığını söyledi.

Dornan, 2015 yılında vizyona giren film nedeniyle “küçük düşürülmekten” korktuğu için Grinin 50 Tonu’nun yönetmeni Sam Taylor-Johnson’ın kendisine sunduğu boş bir eve taşındığını anlattı.

Münir Özkul kimdir? Nereli ve ne zaman öldü? Münir Özkul kimdir? Nereli ve ne zaman öldü?

BBC Radio 4’te konuşan Dornan, “Saklandım” ifadesini kullandı. Oyuncu, eşi Amelia Warner ve ilk çocuklarıyla birlikte eleştiriler dinene kadar bahsettiği evde “kendilerini izole ettiklerini” belirtti.

Dornan, “The Fall dizisiyle kariyerimde bir sıçrama yapmıştım ve Bafta’ya aday olmuştum. Ama sonra sadece küçük düşürülmeye çağrıldım” dedi.

Oyuncu, “Taylor-Johnson çifti bize kırsaldaki evlerini önerdi ve orada saklanıp bir süre kendimizi kapattık; sonra tekrar ortaya çıktık” şeklinde konuştu.

Dornan, filmin gişede başarılı olmasıyla üçlemenin diğer iki filminin de çekilmesine karar verildiğini söyledi. Dornan, “Tuhaf bir durumdu, çünkü küçük düşürüldüğünüzü hissediyorsunuz ama sözleşmeye göre iki film daha yapmanız gerekiyor” diye ekledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ