İzmir'de, önümüzdeki günlerde elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler belirlendi. Bu durum, vatandaşların elektrik kesintisi yaşanacak bölgeleri öğrenmek adına araştırmalar yapmalarına sebep oluyor. 3 Aralık 2022 Cumartesi günü, GDZ Elektrik Dağıtım şirketinin açıklamasına göre, bazı İzmir ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak.

Vatandaşlar Ne Araştırıyor?

İzmir sakinleri, özellikle Buca, Karabağlar, Bornova ve Karşıyaka gibi ilçelerin farklı bölgelerinde yaşanacak elektrik kesintilerine dair detaylı bilgi edinmeye çalışıyor. Bu durum, mağduriyet yaşamamak adına vatandaşların, elektrik kesintisinin hangi bölgeleri etkileyeceğini öğrenme isteğini ortaya koyuyor.

Erzincan'da arama kurtarma çalışmalarına ara verildi Erzincan'da arama kurtarma çalışmalarına ara verildi

Hangi Bölgeler Etkilenecek?

İzmir ilçelerindeki elektrik kesintisi, özellikle Buca, Karabağlar, Bornova ve Karşıyaka gibi bölgelerde hissedilecek. Vatandaşlar, hangi mahallelerin bu kesintiden etkileneceğini, elektrik ne zaman geleceğini merak ediyor.

Kesinti Bilgilerine Ulaşma

İzmir'deki elektrik kesintisi yaşanacak bölgeler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, aşağıdaki link aracılığıyla ilçe bazında kesinti bilgilerine ulaşabilirler.

İZMİR ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA

Kaynak: HABER MERKEZİ