DEVA Partisi Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu, Doğa Hakları ve Çevre Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rizvanoğlu ve 22. Ve 23. Dönem Bursa Milletvekili Sedat Kızılcıklı, İzmir’e ziyaret düzenlediler. DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen ve il ve ilçe yönetimlerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette DEVA Partililer dernek ve kuruluşlarla çeşitli temaslarda bulundular. Buca ve Konak’ta saha çalışmaları yapan partililer, vatandaşlara eylem planlarını anlattılar.

Rizvanoğlu, İzmirli Kadınlarla Buluştu!


DEVA Partisi Doğa Hakları ve Çevre Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rizvanoğlu, Buca’da yaklaşık 25-30 kadının katıldığı ev ziyareti gerçekleştirdi. Kadınların sorunlarını dinleyen Rizvanoğlu, onlara parti politikalarından bahsederek seçim vaatlerini anlattı. 
 

DEVA Partisi Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aysun Hatipoğlu, Birlik Dayanışma Sendikası ve İzmir Tabip Odası yönetimlerini ziyaret ederek partinin sağlık politikalarını anlattı. Konak’ta saha ziyaretinde bulunan Hatipoğlu, eczacılarla görüşerek sorunlarını dinledi.