AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, '30 İlçe Eş Zamanlı Ziyaret' programı kapsamında,  MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'i ziyaret etti. Çorum Dernekleri Federasyonu, Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı, Cem Vakfı ve Muharip Gaziler Derneği yöneticileri ile de bir araya gelen Sürekli, "Haftanın her günü sahadayız. Samimiyetimizi ve yaptığımız işleri, yatırımları İzmir de görüyor. İzmir'de Cumhur İttifakı olarak en başarılı sonucu alacağımıza inanıyorum" dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, '30 İlçe Eş Zamanlı Ziyaret' programı kapsamında, önce ittifak ortağı MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'i ziyaret etti. İl ve İlçelerin Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kolları, esnaf, STK, muhtar, vatandaş, üye ziyaretleri gerçekleştirirken, Sürekli de Karşıyaka'da; Çorum Dernekleri Federasyonu, Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı, Cem Vakfı ve Muharip Gaziler Derneği yöneticileri ile bir araya geldi. Yaptığı ziyaretleri ve gündemi değerlendiren AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "Seçim tarihinin açıklanmasıyla birlikte muhalefetin telaşı arttı. 6'lı masa, zaten sallanıyordu. Şimdi söylemleriyle çelişkiler yumağına, aday açıklamaları ise muammaya dönüştü. Cumhur İttifakı; AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi ile yoluna güçlü bir şekilde devam ediyor. Cumhur İttifakı, birlik beraberliğin, milli iradenin, icranın tek adresidir. Bu ittifakta, pazarlıkların, kişisel hırsların yeri yoktur. İzmir'de de Cumhur İttifakı olarak en başarılı sonucu alacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Evde çıkan yangın söndürüldü Evde çıkan yangın söndürüldü

MHP İl Başkanı Veysel Şahin'le sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Sürekli, "İstişarelerde bulunuyoruz. Saha çalışmalarımızda birlikte oluyoruz. Halkın da Cumhur İttifakı'na olan güvenini görüyoruz. Siyaset, tutarlılık gerektirir. Sözünün arkasında durmayı gerektirir. AK Parti, bunu 21 yıldır yapıyor. Gelinen noktada geleceği görecek, millete hizmet etmeye devam edecek tek adres AK Parti'dir. Cumhur İttifakıdır" dedi.

'SAHADA TEŞEKKÜR ALIYORSAK, DOĞRU YERDEYİZ'

Gönül Seferberliği kapsamında Karınca Modeli ve 30 ilçede yürüttükleri eş zamanlı ziyaretleri 4 yıldır yürüttüklerini söyleyen Sürekli, şöyle konuştu:

"Son eş zamanlı ziyaretimizde Muharip Gaziler Derneğimizi ziyaret ettim. Cumhurbaşkanımızın Yardımcısı Sayın Fuat Oktay'ın girişimleri ile şeref aylığı meclise geliyor. 12 yıldır hayal ettikleri yeni binalarına kavuşmuşlar. Gazi ve yakınlarının mutluluğunu gördük. Gençlik Merkezlerimize gittiğimizde çocuklarımızın, tarlaya gittiğimizde çiftçimizin, esnafımızın umutlarının yine bizden yana olmasından mutlu oluyoruz. Teşekkürler alıyoruz. Demek ki doğru yerdeyiz. Haftanın her günü sahadayız. Samimiyetimizi ve yaptığımız işleri, yatırımları İzmir de görüyor. Seçimden seçime sahaya inenlerin, suyu bulandıran söylemlerine de prim vermedik, vermeyiz."