İzmir'de öğretmenlere yönelik 12 adet öğretmenevi bulunmaktadır. Bu öğretmenevleri, İzmir'in merkezinde ve ilçelerinde yer almaktadır. 2023 yılı için İzmir öğretmenevleri kişi başı oda fiyatları ve ücretleri henüz açıklanmamıştır. İzmir Öğretmenevlerinin fotoğrafları, özellikleri, adresleri, telefon numaraları ve ulaşım bilgileri internet sitelerinde veya yerel yönetimlerde mevcuttur. Peki, İzmir öğretmenevleri nerede, fiyatları neler? Detaylar haberimizde...

İzmir Öğretmenevleri: Konforlu ve Uygun Fiyatlarla Konaklama Seçenekleri

İzmir'de 12 adet öğretmenevi bulunmaktadır. Bu öğretmenevleri, İzmir'in merkezinde ve ilçelerinde yer almaktadır. Konak Hasan Sağlam Merkez Öğretmenevi, Konak ilçe merkezinde yer almaktadır. Bu öğretmenevi, Konak Meydanı, Kemeraltı Çarşısı, Kordonboyu sahiline, İzmir Saat Kulesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yürüme mesafesindedir. Öğretmenevinin önünden toplu taşıma araçları geçmektedir. İzmir ilçelerinde ise Ödemiş, Selçuk, Tire, Bayındır, Bergama, Çeşme-Alaçatı, Dikili, Foça-Yenifoça, Karaburun, Kınık ve Kiraz olmak üzere toplam 11 adet öğretmenevi bulunmaktadır.

İzmir Öğretmenevi Fiyat ve Rezervasyon


İzmir öğretmenevleri 2022 yılı için oda fiyatları ve ücretleri henüz açıklanmamıştır. Fakat her öğretmenevinin oda fiyatları, öğretmenevi otelinin bulunduğu yere ve odaların özelliklerine, kaç kişi kalınacağına göre değişiklik göstermektedir. Rezervasyon yapmak için internet sitelerinde veya yerel yönetimlerde mevcuttur.

İzmir Öğretmenevleri Konaklama Özellikleri:


İzmir öğretmenevlerinde ve öğretmenevlerinin çoğunda, öncelikli olarak öğretmen ve öğretmen yakınları, memur ve memur yakınları, kamu kurum personelleri ve yakınları, öğrenciler ile öğretmen adayları tarafından kullanılmaktadır. Öğretmenevlerinde genellikle tek ve çift kişilik odalar mevcuttur. Öğretmenevleri, temiz, rahat ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Ayrıca öğretmenevlerinde internet, TV, mutfak ve yemekhane gibi hizmetler mevcuttur.