İzmir Konak'ta mahkemeden satılık 2+1 daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/3 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Denizli Pamukkale'de mahkemeden satılık 2 katlı bina Denizli Pamukkale'de mahkemeden satılık 2 katlı bina

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : İzmir İl, Konak İlçe, Güzelyalı Mahalle/Köy, 876 Ada, 2 Parsel, 4. Kat, 10 Nolu Bağımsız Bölüm mesken vasfında olan taşınmazdır.

Adresi : 40 Sokak No:18 ,4. Kat, D:10 Nolu Bağımsız Bölüm Güzelyalı Mah.Konak / İZMİR

Bağımsız Bölümün özellikleri: Giriş kapısı çelik kapı, 2 oda, salon, mutfak banyo, tuvalet, antre-koridor ve balkon bölümlerinden ibaret, salon zemini laminant parke, odaların zeminleri ahşap rabıta, diğer bölümlerin zeminleri ise seramik döşeli, duvar ve tavanları sıvalı ve badanalı, banyo ve tuvalet duvarları seramik döşeli, iç kapıları ahşap doğrama, pencereleri pvc doğrama, iç kapıları ahşap doğrama, mutfak ve bir oda aydınlığa bakmakta, mutfak bankosu mermer, dolapları ahşap doğrama, banyoda duş yeri, ayaklı lavabo ve klozet mevcut, doğalgazının bağlı olmadığı, yaklaşık net 72.-m2 alanında ve uzun süredir boş durumda olduğu hususları tespit edilen dairenin bakımsız ve yıpranmış durumda olduğu kanaatine varıldığı bilirkişi raporunda belirtilmiştir.

Yüzölçümü : 72 m2

Arsa Payı : 2/24

İmar Durumu : T.C. Konak Belediye Başkanlığı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün 15/05/2023 tarih E-35598559-115.02.01-237510 sayılı yazısı ile; ''Konak ilçesi, Göztepe mahallesi 876 ada, 2 parselin, 03.02.1984 onay tarihli Üçkuyular-Hatay-Bayramyeri Uygulama İmar Planında (B-5)Bitişik Nizam 5 Kat yapılaşma koşullu, 39 sokak cephesinde (TM) Ticaret Seçenekli Konut (Zemin katta konut yapılamaz)Bölgesinde , 40 Sokak cephesinde de Konut Bölgesinde kalmaktadır.
Ayrıca Hatay Bölgesi Mevcut Plandaki Durumu Korunacak Alanlarda(KI) kalmaktadır. (Parsel maliklerinin tamamen muvaffakatı ile ada bütününde uygulama yapılması talep edilmesi halinde) plan notlarına uyulacaktır.'' olduğu bildirilmektedir.

Kıymeti : 1.400.000,00 TL

KDV Oranı : %1

DAMGA VERGİSİ Binde, 5, 69

ilan için

Kaynak: İLAN.GOV.TR