İzmir Büyükşehir Belediyesi, ulaşım hizmetlerini yürüten İZULAŞ’a bağlı olarak otobüs şoförü alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 20 kişilik kadro için başvurular 24-27 Kasım 2023 tarihleri arasında alınacak. Başvuru yapacak adayların belirli şartları taşımaları gerekiyor.

İZULAŞ  20 personel alımı Başvuru Şartları Neler?

İZULAŞ’a otobüs şoförü olarak başvurmak isteyen adayların aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir:

  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
  • E sınıfı ehliyete sahip olmak.
  • Lise veya dengi okul mezunu olmak.
  • 43 yaşını aşmamış olmak.
  • Son 5 yıl içerisinde ehliyetine alkol dolayısıyla el konulmamış olmak.
  • İzmir’de ikamet etmek (Merkez ilçeler).

İZULAŞ  20 personel alımı  Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak isteyen adayların özgeçmişlerini [email protected] adresine göndermeleri yeterlidir. Başvuru süresi 24 Kasım 2023 saat 09:00’da başlayacak ve 27 Kasım 2023 saat 17:00’de sona erecektir. Başvuru yapan adaylar arasından uygun görülenlerle iletişime geçilecektir.

İZULAŞ  20 personel alımı Çalışma Şartları Nasıl?

İZULAŞ bünyesinde otobüs şoförü olarak çalışacak personeller, daimi olarak istihdam edileceklerdir. Çalışma saatleri tam zamanlı olacaktır. Çalışma adresi ise İZULAŞ’ın Bornova’daki merkezidir. İletişim bilgileri şu şekildedir:

AK Partili Baran'dan 'Cemil Tugay' göndermeli sitem dolu adaylık çıkışı! AK Partili Baran'dan 'Cemil Tugay' göndermeli sitem dolu adaylık çıkışı!

Kurum Adı/Unvanı: (İZULAŞ) İZMİR ULAŞIM HİZMETLERİ VE MAK. SAN. A.Ş. Adres: Evka 3 Mahallesi 129 Sokak No: 1/201 Bornova İzmir Telefon: 0232 282 29 10 Faks: 0232 282 29 55

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin otobüs şoförü alımı ilanına başvurmak isteyen adayların acele etmeleri gerekiyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Kaynak: HABER MERKEZİ