İstanbul ve çevre illerde yaşayan vatandaşlar için yarın sabah dikkatli olma zamanı! Meteoroloji uzmanları, sabah saatlerinde yerel olarak mini elektrik fırtınası ve sağanak yağmur geçişleri beklediklerini ve "piyango vurabilir" uyarısında bulundular.

Özellikle Sabah Saatlerinde Dışarı Çıkarken Dikkatli Olun

Meteoroloji kaynağı Hava Forum, X hesabından yaptığı uyarıda, "İstanbullular dikkat! Sabah 06:00-09:30 arası yerel olarak mini elektrik fırtınası ve sağanak yağmur geçişleri bekleniyor. Sabah işe giderken yanınızda mini şemsiye bulundurmanızda fayda var. Piyango bulunduğunuz ilçeye vurabilir... Hava da Balkan desteği ile serinleyecek..." ifadelerini kullandı.

Piyango Hangi İlçeleri Vuracak?

Hava Forum'dan yapılan açıklamada, mini elektrik fırtınası ve sağanak yağmur geçişlerinin sabah saatlerinde özellikle Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Tuzla, Pendik, Kartal, Beykoz ve Şile'yi etkilemesi bekleniyor.

Hava Serinleyecek

Meteoroloji uzmanları, İstanbul'da hava sıcaklıklarının Balkan soğuk havasının etkisiyle yarın serinleyeceğini de bildirdiler.

Vatandaşlara Tavsiyeler

Meteoroloji uzmanları, yarın sabah işe giderken yanlarında mini şemsiye bulundurmalarını ve sağanak yağmura karşı dikkatli olmalarını vatandaşlara tavsiye etti.

İstanbul'da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre, İstanbul'da yarın parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sabah saatlerinde yerel olarak mini elektrik fırtınası ve sağanak yağmur geçişleri bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise 13°C ila 19°C arasında değişecek.

İstanbul'da Bugün Hava Durumu Nasıl Oldu?

İstanbul'da bugün parçalı bulutlu bir hava hakim oldu. Hava sıcaklıkları ise 12°C ila 18°C arasında değişti.

İstanbul'da Yarın Hava Nasıl Olacak?

İstanbul'da yarın parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sabah saatlerinde yerel olarak mini elektrik fırtınası ve sağanak yağmur geçişleri bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise 13°C ila 19°C arasında değişecek.

Yaza nasıl fit girilir? 3 ayda fit olunur mu? Yaza nasıl fit girilir? 3 ayda fit olunur mu?

İstanbul'da Hava Durumu Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Nerede Bilgi Alabilirim?

İstanbul'da hava durumu hakkında daha fazla bilgi için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün web sitesini (https://www.mgm.gov.tr/) veya mobil uygulamasını takip edebilirsiniz.

Editör: Utku Çelik