İki Bankadan Ortak Kampanya: 19.000 TL Hızlı Kredi İki Bankadan Ortak Kampanya: 19.000 TL Hızlı Kredi

Merkez Bankaları'nın faiz oranlarını artırmasıyla birlikte bankalar da borç verme faizlerini yükseltti. Bu durumda, nakit ihtiyacı olan bireyler faizsiz kredi seçeneklerini araştırmaya başladılar. İş Bankası, faizsiz kredi kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İşte kampanya detayları...

İş Bankası'ndan 31 Mayıs'a Kadar Faizsiz Kredi Kampanyası

Geçen yıl Merkez Bankası'nın uyguladığı faiz politikası sonucunda banka faiz oranları yüzde 6 seviyesine ulaştı. Bu durumda nakit sıkıntısı yaşayan ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlar yüksek faizle karşı karşıya kaldılar. Bu nedenle bankalar, yeni müşteri kazanmak için faizsiz kredi imkanı sunuyorlar.

İş Bankası'nın Faizsiz Kredi Kampanyası

İş Bankası, yeni müşterilerine 25 bin lira tutarına kadar faizsiz kredi imkanı sunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin son başvuru tarihi ise 31 Mayıs olarak belirlendi. İş Bankası'nın faizsiz kredi kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Faizsiz taksitli nakit avansın vadesi 2 ila 3 ay (dahil) arasında olacak.
  • Kampanyadan faydalanmak için kullanılacak taksitli nakit avans tutarı 300 lira ile 25 bin lira arasında olacak.
  • Başvurular sadece İşCep ve Maximum Mobil kanalları üzerinden yapılacak.
  • Kampanyada belirlenen faizsiz taksitli nakit avans tutarı maksimum 2 defa kullanılabilecek ve toplam tutar belirlenen limiti aşamayacak.

Bu faizsiz kredi kampanyasıyla İş Bankası, nakit ihtiyacı olan bireylere kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Mayıs tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

Kaynak: Haber Merkezi