Haber - Utku ÇELİK

Apple, Eylül ayında iPhone 15 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak lansmandan önce, gelecek yılın iPhone 16 serisiyle ilgili raporlar gündeme gelmeye başladı.

DSCC analisti Ross Young, iPhone 16 serisinin premium modellerinin iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinden daha büyük ekranlarla donatılacağını belirtti. Şu anki iPhone 14 Pro, 6,1 inç ekran boyutuna sahipken, Pro Max modelinde 6,7 inçlik bir ekran bulunuyor. İşte, iPhone 15 Pro Max ve 16 Pro Max çıkmadan görüntüleri sızdı! İşte arasındaki farklar

İPHONE 16 TABLET GİBİ OLACAK

İPHONE 16 TABLET GİBİ OLACAK

Ross Young, iPhone 16 Pro'nun 6,3 inç ekran paneliyle geleceğini, iPhone 16 Pro Max'in ise daha da büyük 6,9 inç ekrana sahip olacağını iddia etti.

DSCC analisti Ross Young, iPhone 16 Pro'nun 6,3 inç ekran paneliyle geleceğini ve iPhone 16 Pro Max'in daha da büyük bir 6,9 inç ekranla donatılacağını iddia etti.

Ross Young'un verdiği bilgilere göre, iPhone 16 serisi, daha geniş ekranlara sahip olacak ve Pro ve Pro Max modelleri daha büyük ekranlarla kullanıcıların karşısına çıkacak. Örneğin, iPhone 16 Pro'nun 6,3 inçlik bir ekranı olacakken, Pro Max modeli 6,9 inçlik daha büyük bir ekrana sahip olacak.

Editör: Utku Çelik