Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünde yer aldığı İnci Taneleri dizisinde, Ramazan ayı nedeniyle ara verilen pavyon sahneleri geri dönüyor. Dizinin en renkli karakterlerinden biri olan Dilber'in özlediği sahnelere dönüşü, yeni bölüm fragmanı ile duyuruldu. 18 Nisan Perşembe günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bölümde, seyircilerin merakla beklediği eğlence dolu sahneler yer alacak.

Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Dilber Özlem Duyduğu Sahneye Geri Dönüyor

İnci Taneleri'nin yeni bölüm fragmanı heyecan yaratmaya devam ediyor. Yayınlanan fragmanda, dizinin sevilen karakteri Dilber'in yepyeni bir şarkı ve dansıyla izleyicileri karşılaması dikkat çekiyor. Ramazan ayı nedeniyle bir süre ara vermek zorunda kalan Dilber, kendisini seven ve özleyen izleyicilerine muhteşem bir dönüş hazırlığında. Yeni bölümde Dilber'in enerjisi ve coşkusu ile pavyon sahneleri yeniden canlanacak gibi görünüyor.

Datça'da Can Yücel Kültür Sanat Festivali başladı! Datça'da Can Yücel Kültür Sanat Festivali başladı!

İnci Taneleri Hakkında

BKM imzalı İnci Taneleri dizisi, senaryosu ve başrolü Yılmaz Erdoğan tarafından üstlenilen, komedi türünde bir yapım. Dizide Selda Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. İki haftalık aradan sonra 18 Nisan Perşembe günü yeni bölümüyle ekrana dönecek olan dizi, her Perşembe akşamı Kanal D'de izleyicileriyle buluşmaya devam edecek.

Editör: Kazim Bozkurt