Ayşegül Aldinç: Ajda Pekkan'ı Taklit Ederdim Ayşegül Aldinç: Ajda Pekkan'ı Taklit Ederdim

İnci Taneleri adlı dizi, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Azem karakterinin son bölümde Hatıran Yeter şarkısını Ferdi Tayfur'a ait olduğunu söylemesiyle dizi severleri üzdü. Yapılan bu yanlışlık sonrasında ekip özür dilemek zorunda kaldı.

Dizinin İddialı Kadrosu ve Yayınlanan Bölüm

Kanal D'nin iddialı dizisi İnci Taneleri, başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın paylaştığı bir yapıma dönüştü. Dün akşam yayınlanan 3. bölümde, uzun yıllardır Ferdi Tayfur'un sesinden dinlenen Hatıran Yeter şarkısının sözlerinin de Tayfur'a ait olduğu düşünülüyordu. Ancak, şarkının sözlerinin gerçekte şair Ahmet Selçuk İlkan'a ait olduğu ortaya çıktı.

Özür Metni Yayınlandı

Dizinin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, "İnci Taneleri'nin üçüncü bölümünde Ferdi Tayfur'un yorumuyla ünlenen Hatıran Yeter şarkısının bestesinin de Tayfur'a ait olduğu belirtilmişti. Ancak, bu bir yanlışlıktır ve bu nedenle özür dileriz. Şarkının sözleri şair Ahmet Selçuk İlkan'a, müziği ise sayın Yılmaz Tatlıses'e aittir. Bu büyük eseri hayatımıza kazandıran ustalara saygılarımızı sunuyor ve bu vesileyle sayın Yılmaz Tatlıses'i de saygıyla anıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ