Galatasaray'ın yeni transferi olan Mauro Icardi'nin hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara, ayrılık haberleriyle gündeme geldi. Bir sosyal medya paylaşımı sonrasında, Wanda Nara'nın yaşamı merak konusu oldu ve sosyal medya kullanıcıları tarafından "Wanda Nara kim?" ve "Wanda Nara kaç yaşında?" gibi sorular araştırılmaya başlandı. Icardi'nin kaç çocuğu var? Wanda Nara kaç kilo? Wanda Nara kimdir nerelidir? Wanda Nara ne dedi? İşte detaylar...

WANDA NARA KİMDİR?

Wanda Nara, 9 Aralık 1986 tarihinde Arjantin'de doğmuştur. Kendisi Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbol menajeridir. 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, daha sonra Lopez'in takım arkadaşı Mauro Icardi ile yasak bir ilişkiye girmişti. İlerleyen yıllarda Icardi ile evlenen Wanda Nara, geçtiğimiz aylarda korumasıyla yaşadığı yasak aşk iddialarıyla gündeme gelmiş olsa da bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştır.

WANDA NARA'NIN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Profesyonel kariyeri ve özel hayatıyla uluslararası basının ilgisini çeken Wanda Nara, popülerlik kazanmıştır. Ailesi aslen Lübnan kökenlidir ve Wanda'nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmen olarak tanınmaktadır. Wanda Nara'nın Mauro Icardi'den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında iki kız çocuğu, Maxi Lopez'den ise üç çocuğu bulunmaktadır.

WANDA NARA KAÇ KİLODUR?

Wanda Nara'nın boyu 68 cm, kilosu 56 burcu yay, saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil'dir.

Yargı dizisi, Emmy Ödülleri'nde Türkiye'den tek aday oldu Yargı dizisi, Emmy Ödülleri'nde Türkiye'den tek aday oldu

WANDA NARA NE DEDİ?

Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, Arjantinli yıldız futbolcunun takımdan ayrılacağına dair işaretler veren bir paylaşımda bulundu.  Wanda Nara, duygusal bir veda niteliği taşıyan açıklamasında, "Galatasaray taraftarlarını tebrik ediyorum. Ben, bu muhteşem Galatasaray ailesinin bir parçası olarak kendimi hissediyorum çünkü İstanbul'da olduğum ilk günden beri Mauro'nun bu kupayı kaldıracağına inanıyordum.

İstanbul'a tek başıma gittiğim ve tek amacımın Mauro'yu ikna etmek için Paris'teki evimize döndüğüm o günü çok iyi hatırlıyorum. Bugün sizlerle birlikte sevinç içindeyiz, hayalimiz gerçek oldu. Galatasaray ailesini asla unutmayacağız, kalbimizde sonsuza dek taşıyacağız." şeklinde ifadelerini kullanmıştır. Bu duygusal açıklama, Nara'nın Galatasaray'a olan bağlılığını ve Mauro Icardi'nin İstanbul'da başarılı olacağına olan inancını vurgulamaktadır.