Şarkıcı İbrahim Tatlıses'in uzun bir süre sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada kendisinin şiddet mağduru olduğunu iddia etti. Genç şarkıcı, söz konusu şiddetin kaynağının babası olduğunu öne sürdü.

083744255 Ibrahim Tatlises In Kizi Dilan Citak Tatlises Ten 175053801671M

Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı

"Psikolojik Tacizi Herkesin Bilmesi Gerekiyor"

İbrahim Tatlıses, kızıyla çekilmiş fotoğrafları Instagram hesabından sildiği ve kızını takipten çıkardığı dikkat çekti.

Bu olayların ardından Dilan Çıtak Tatlıses'ten de dikkat çeken bir paylaşım geldi. Genç şarkıcı, Instagram hesabından isim vermeden hedef gösterdiği bir mesaj paylaşarak şunları söyledi: "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam, yarın daha fazla şiddete maruz kalan çocuklarımız olur. Anlatacaklarımı paylaştıktan sonra dünya bir şiddet taraftarını sevmeye devam edebilir, ama artık gerçekleri herkes bilmeli. Bu bana ait olmayan bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkaracağım!"

İdo Tatlıses, Babası İbrahim Tatlıses İçin Duygusal Bir Paylaşım Yaptı

İbrahim Tatlıses konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, oğlu İdo Tatlıses sosyal medya hesabından babasıyla bir fotoğrafını paylaşarak "Babam" notunu düştü.

Dilan Çıtak Tatlıses'e Eşinden Destek Geldi

Dilan Çıtak Tatlıses'in eşi Levent Dörter de konuyla ilgili olarak şunları paylaştı: "Senin ne kadar merhametli, temiz kalpli bir insan olduğunu, insanlara ve hayvanlara elimden geldiğince yardım ettiğini gözlemleyerek tanık oldum. Ailenle olan bağın beni hayran bırakıyor ve yıldızlara ulaşmana çok az kaldığını biliyorum. Unutma ki 'Güneş balçıkla sıvanmaz' güzel karım."

Kaynak: haber merkezi