Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, amcasının oğlu Mehmet Tatlı’nın hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Tatlıses, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diledi.

3640477_69667800bd3fee44e9e21662b56c9184

Ünlü Oyuncu Tolga Sarıtaş ve Modacı Zeynep Mayruk Nişanlandı! İşte Nişandan Görüntüler Ünlü Oyuncu Tolga Sarıtaş ve Modacı Zeynep Mayruk Nişanlandı! İşte Nişandan Görüntüler

Mehmet Tatlı kimdi?

Mehmet Tatlı, İbrahim Tatlıses’in amcasının oğlu olarak 1960 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti. İş hayatına küçük yaşta atılan Mehmet Tatlı, tekstil sektöründe faaliyet gösterdi. Aynı zamanda İbrahim Tatlıses’in menajerliğini de yapan Mehmet Tatlı, sanatçının kariyerinde önemli bir rol oynadı. Mehmet Tatlı, evli ve iki çocuk babasıydı.

İbrahim Tatlıses’in acı paylaşımı

İbrahim Tatlıses, amcasının oğlu Mehmet Tatlı’nın vefat haberini Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Tatlıses, Mehmet Tatlı’nın fotoğrafını paylaşarak, “Ailemizin başı sağ olsun, mekânı cennet olsun” ifadelerini kullandı. Tatlıses’in bu paylaşımına, sevenleri ve sanat camiasından pek çok kişi yorum yaparak, taziye mesajları gönderdi.

Mehmet Tatlı’nın cenazesi nerede defnedilecek?

Mehmet Tatlı’nın cenazesi, bugün öğle namazına müteakip Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki aile kabristanlığında toprağa verilecek. Cenaze törenine, İbrahim Tatlıses’in yanı sıra, akrabaları, dostları ve sevenleri katılacak. Mehmet Tatlı’ya Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: haber merkezi