Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde büyük torunu Mert Tatlı'nın Sarıyer'deki dairesini altı yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla yasal yollara başvurdu ve davayı kazandı. Mahkeme, Mert Tatlı'nın dedesine ait daireyi boşaltmasına ve 370 bin 346 TL haksız işgal tazminatı ödemesine hükmetti.

Bu kararın ardından Ahmet Tatlı, sosyal medya hesabından babası İbrahim Tatlıses'e sert bir tepki gösterdi. Ahmet Tatlı, babasının oğlunun evini terk etmesini ve geriye dönük kiraları faiziyle ödemesini istediğini belirterek, "Ben babalığın nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum. Siz bu konuda ahkam kesecek son insansınız" ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses'in TV Programında Açıklaması

Ahmet Tatlı'nın sözlerinin ardından İbrahim Tatlıses, 'Aramızda Kalmasın' programına katılarak açıklama yaptı. Ünlü türkücü, oğlunun kendisine iftira attığını ve "aklı melaikeleri yerinde değildir" dediğini savundu. Tatlıses, beş hastaneden aldığı "akıl sağlığı yerindedir" raporlarını da programa gönderdi.

Tatlıses, oğlunun kendisine saygısızlık yaptığını ve "Artık yok öyle beleşten bir hayat! Bundan sonra babalık neymiş, görecek gününü!" diyerek sert sözlerle karşılık verdi. Ayrıca Bodrum'da Ahmet Tatlı'ya verdiği dört evi de kendisinden alacağını ve evlatlıktan reddedemiyorsa da reddi miras yapacağını söyledi.

Yeşim Ceren Bozoğlu Yalan dizisi ile ekranlara dönüyor Yeşim Ceren Bozoğlu Yalan dizisi ile ekranlara dönüyor

Aile Dramasının Perde Arkası

Bu aile içi çekişmenin temelinde yatan sebepler tam olarak bilinmemekle birlikte, maddi problemler ve geçmişten gelen kırgınlıklar olduğu tahmin ediliyor. İbrahim Tatlıses'in oğullarına ve torunlarına maddi açıdan destek olduğu bilinse de, Ahmet Tatlı'nın bu yardımları yeterli bulmadığı ve babasından daha fazlasını talep ettiği iddiaları da mevcut.

Kaynak: haber merkezi