Hotmail Giriş

Hotmail.com Sabeer ve Jack tarafından kurulan email platformlarından bir tanesidir. Günümüzde bu e mail servisi hala milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

Hotmail com giriş uzun zamandır kullanıcılara hizmet veriyor. Günümüzde en çok tercih edilen iletişim araçları arasında e mail servisi yer alıyor. Hotmail gibi popüler servisler üzerinden dilediğiniz maili gönderebilirsiniz. Hesaplar üzerinden istenilen isim ile kullanıcı adı oluşturulabilir ve istenilen şifre alabilirsiniz.

Hesap Açma İşlemleri Microsoft adresi üzerinden yapılıyor. Dünya üzerinde en çok kullanılan microsoft'un mail servisi kayıt işlemleri de son derece kolaydır. İnternet sitesi üzerinde yer alan linki tıklayın ve gerekli alanları doldurarak kayıt işlemini tamamlayın.

Hotmail Gelen Kutusuna Nasıl Girilir?

Hotmail com giriş yaptıktan sonra gelen kutusunu tıklamanız gerekir. Hotmail giriş yapmak için internet tarayıcı veya mobil internet adresini kullanabilirsiniz. Bu adres üzerinde gelen mailerinizi kontrol edebilirsiniz. Mail servisi resim video yada pdf şeklinde dosya atmanıza da destek veriyor. Bununla beraber skype gibi video konferans desteği de verebiliyor.

Mobil Uygulama Üzerinden Giriş Nasıl Yapılır?

Ücretsiz bir mail hesabına sahip olmak için Hotmail tam aradığınız servislerden bir tanesidir. Mail alışverişini ücretsiz olarak yapacağınız bu servise kayıt olmak son derece kolaydır. Mail trafiğini en kolay şekilde yöneteceğiniz bu hesap işlemleri tam zamanında yapabilmenizi sağlıyor.

Kullanıcılar özellikle uygulama üzerinden diledikleri zaman e postalarını kontrol edebiliyor. Hotmail servisini cep telefonunuzda kullanmanız için site üzerinde yer alan giriş adresini kullanmanız yeterlidir. Hotmail ile Outlook birleştiği için kullanacağınız mobil uygulama konusunda detayları site üzerinde bulabilirsiniz.

Hotmail.com Giriş İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hotmail.com giriş işlemleri kolay bir şekilde tamamlanıyor. Bunun için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmelisiniz.

·      https://outlook.live.com/owa/ adresine giriş yapın.

·       “Oturum Açın” butonuna tıklayın.

·      Kullanıcı adı ve şifrenizi yazın.

·      Giriş butonuna basınız.

Bu adımları takip ederek Hotmail.com giriş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Hotmail ücretsiz servislerden bir tanesidir. Hotmail üzerinden mail göndermeniz ve almanız son derece kolaydır.

Hotmail Unutulan Şifre Nasıl Geri Getirilebilir?

Sürekli kullandığınız hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz. Yeni şifre adımlarını öğrenmek için hemen sitede yer alan komutları uygulayabilirsiniz.

Fox TV'nin yeni kanal yayın akışı Fox TV'nin yeni kanal yayın akışı

Hotmail Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Hesap güvenliği, olası çalınmaların önüne geçmek için yapılan şifreleme sistemlerinden bir tanesidir. Özel karakterli şifreler seçerek hesabınızı daha güvenli duruma getirebilirsiniz. Şifre değiştirme işlemi için sitede yer alan kategoriye tıklamanız yeterlidir.

Hotmail.com Giriş İstenmeyen Postalar Nasıl Engellenir?

Bir çok farklı mail adresinden istenmeyen spam postalar gelebiliyor. Bu istenmeyen postaları engellemek için hotmail istenmeyen postaları engelleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız site üzerinde yer alan ilgili kategoriye tıklayabilirsiniz.

Hotmail.com Hesabı Nasıl Silinir?

Microsoft hotmail üzerinden açtığınız ücretsiz hesabınızı artık kapatmak istiyorsanız yapacağınız adımlar son derece basittir. Kullanmadığınız bir mail hesabınız varsa Hotmail com giriş hesap silme bölümünden gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi