Uzun bir süredir sahnelerden uzak olan Şebnem Ferah, müjdeyi vererek hayranlarını sevindirdi. Ünlü şarkıcı, "Biraz araya ihtiyacım oldu. Konserlerim olacak," dedi. Hayranlarının merakla beklediği son görüntüsü, sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Şebnem Ferah sahnelere geri dönüyor! Şebnem Ferah sahnelere geri dönüyor!

4 Yıldır Konser Vermiyordu

Dillere pelesenk olan şarkıları, güçlü sesi ve sempatik tavırları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Şebnem Ferah, tam 4 yıldır konser vermiyordu. Uzun zamandır magazin gündeminden ve sahnelerden uzak kalan Ferah için hayranları 'ses ver' kampanyası bile başlatmıştı. Bu kampanyada, Ferah'a seslenilerek sağlık durumu hakkında bilgi istenmiş ve dönüşü heyecanla beklenmişti.

Sağlık Durumu Hakkında Konuştu

Ünlü şarkıcı, uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi. Sağlık durumu hakkındaki sorulara, "Her şey gayet yolunda," diyerek hayranlarını rahatlattı ve müjdeyi verdi.

Konserlere Neden Ara Vermişti?

Konserlerine neden ara verdiği sorulan Şebnem Ferah, "Biraz araya ihtiyacım oldu. Konserlerim olacak" dedi. Ferah'ın son görüntüsü hayranlarını heyecanlandırdı.

Sosyal Medyada Yoğun İlgi

2. Sayfa tarafından görüntülenen ünlü şarkıcıya sosyal medyada, "Bir gram makyaj yok gerçek güzellik", "Çok özledik", "Heyecanla bekliyoruz", "Nasıl hoş, nasıl naif", "Çok iyi görünüyor" gibi yorumlar yapıldı.

Kaynak: Haber Merkezi