Camdaki Kız dizisinde Cana karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan Hande Ataizi, yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Dinç Aydoğdu ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Ataizi, evlilik konusunda acele etmediğini ve oğlu Leon’un hayatındaki en önemli kişi olduğunu belirtti.

Hande Ataizi, Dinç Aydoğdu ile nasıl tanıştı?

Hande Ataizi, 2018 yılında Amerikalı televizyoncu Benjamin Harvey ile boşandıktan sonra, spor hocası Dinç Aydoğdu ile aşk yaşamaya başladı. Çift, bir spor salonunda tanıştı ve kısa sürede birbirlerine aşık oldu. Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile birlikte tatil yaparken sık sık sosyal medyada paylaşımlar yapıyor.

Ender Saraç İfşa Edildi: Eşcinsel İddiaları ve Aile İçi Çatışma! Ender Saraç İfşa Edildi: Eşcinsel İddiaları ve Aile İçi Çatışma!

Hande Ataizi, Dinç Aydoğdu ile evlenecek mi?

Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile evlilik planları yaptıklarını ancak pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi. Ünlü oyuncu, evlilik konusunda acele etmediğini ve oğlu Leon’un hayatındaki en önemli kişi olduğunu belirtti. Hande Ataizi, “Artık oğlum var, hayatım onun üzerinden devam ediyor, önceliğim o. Evlilik, iki insanın birbirini sevmesi için gerekli değil. Ben zaten kendimi evli gibi hissediyorum. Dinç ile çok mutluyuz, aramızda 20 yaş fark olmasına rağmen çok uyumluyuz. Evlilik zamanı gelince olur, şu an için böyle bir düşüncemiz yok” dedi.

Hande Ataizi, oğlu Leon ile nasıl bir anne?

Hande Ataizi, 2014 yılında Benjamin Harvey ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Leon ile çok ilgili bir anne. Oğlunu gözlerden uzakta büyüten Hande Ataizi, onunla vakit geçirmekten çok keyif alıyor. Hande Ataizi, oğlu Leon ile ilgili şunları söyledi: “Leon, benim hayatımdaki en büyük mutluluk. Onunla her şeyi paylaşıyorum, çok iyi anlaşıyoruz. Onunla oyunlar oynuyoruz, kitaplar okuyoruz, film izliyoruz. Onun eğitimine çok önem veriyorum, çok zeki ve meraklı bir çocuk. Onunla gurur duyuyorum.”

Kaynak: haber merkezi