Türkiye'nin usta oyuncularından Bilginer'in müfettiş Çetin İkmen karakterine hayat verdiği yeni dizide, deneyimli oyuncuya Yasemin Kay Allen ve Ethan Kai eşlik ediyor. Dedektif Mehmet Süleyman rolünü Ethan Kai, Dedektif Ayşe Farsakoğlu karakterini ise Yasemin Kay Allen canlandırıyor.

Yönetmen Koltuğunda Usta İsimler

Türk Dedektif dizisinin yapımcılığını Paramount, MiraMax ve Ay Yapım üstlenirken, yönetmen koltuğunda Niels Arden Oplev, Lynsey Miller ve Nisan Dağ oturuyor. Bu üç usta isim, polisiye dram türündeki mini diziyi izleyicilere taşıyacak.

İstanbul'un Polisiye Hikayesi

Günümüz İstanbul'unda geçen dizi, polisiye drama türünde ve 8 bölümden oluşuyor. Şehrin gizemli sokaklarında çözülmeyi bekleyen olayları konu alacak olan "Türk Dedektif," izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunmayı hedefliyor.

İBB Şehir Tiyatroları’nda bu hafta 16 oyun seyirci ile buluşuyor İBB Şehir Tiyatroları’nda bu hafta 16 oyun seyirci ile buluşuyor

TV+'da 15 Aralık'ta Başlıyor!

Büyük heyecanla beklenen "Türk Dedektif," 15 Aralık tarihinden itibaren TV+'da izleyicilerle buluşacak. Oyuncu kadrosundaki güçlü isimler ve şehirde geçen etkileyici hikayesiyle dizi, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi vaat ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ