Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumları. 2023 yılının Mart - Nisan ayı 3.haftasında haftalık burç yorumları ile karşınızdayız. Dokuzeylul.com olarak sizlere Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık haftalık burç yorumu. Acaba bu hafta burçlar için haftalık yorumlar neler? Yenilenmek için güzel fırsatlardan birisi olan 2023 yılının Mart - Nisan ayında bizi neler bekliyor?

Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023 Astroloji Haftalık Burç Yorumları

Burçlar haftalık olarak pek çok kişi tarafından takip ediliyor. Bu haftanın burç yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik. Astroloji ’de bakalım bu hafta sizleri neler bekliyor? Burçlar haftalık aşk yorumları, haftalık burçlar para yorumları ve yaşamınız için muhtemel tüyoları sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle haftanın astroloji hareketlerini kısaca anlatıp burçlara tek tek değineceğiz.

Balık burcunda masum bir yeniay.

Hafta sonuna doğru gökyüzü ağırlaşacak olsa da iyi bir haftadan geçeceğiz diyebilirim.

GÖKYÜZÜNÜN GENEL DURUMU

Ay’ın konumu:

27 Mart - 2 Nisan 2023 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Başak burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın gökyüzü olayları:

Bu haftaya iki olumsuz gezegen olan Satürn ve Mars’ın kadersel etkileri anlatan kuzey, güney ay düğümleri ile yaptığı harika görünümle gireceğiz. Bu bize, bu dönem mücadele gücümüzün güçlü bir biçimde bizi yenileyeceğini de söylemekte. Bu anlamda şimdiye kadar elimizi altına sokmaya çekindiğimiz taşların çok da ağır olmadığını deneyimleyebiliriz.

Hafta ortası ise bu olumlu gökyüzü devam ederken Plüton dediğimiz güç düşkünü ağır abi yavaş yavaş kuzey ve güney ay düğümlerine olumsuz yönde müdahale etmeye başlayacak ve doğal olarak bize “Yaptıklarından emin misin? Bak bu son kararın mı?” diye uzun vadede sormaya başlayacak.

Hafta sonu ise Koç burcunda seyreden Merkür, henüz yeni Kova burcuna girmiş olan Plüton’a bir bakıma hesap soracak ve bizi, sert, tutkulu, inadım inat, “Ben diyorsam doğrudur” dedirtecek sert bir iletişim formatına sürükleyebilir. O nedenle hafta sonu ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerekecek.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Koç; haftaya bol bol iletişim kurarak, seyahat ederek başlıyorsunuz. Hafta ortasında ev, aile, gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ani yükselişler gerçekleşebilir. Ayrıca ailenizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; aşk, çocuk, eğlence, tatil, hobi konularıyla ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Pazar günü diyete başlamak için güzel bir günde olacaksınız.

Bu hafta başlattığınız herhangi bir ortaklık, sürdürülebilir ve başarılı sonuçlar verecektir. Rekabetçi fiyatlandırmayı bir strateji olarak kullanmak, iş geliştirme için yardımcı olacaktır. Bilinen bir kaynaktan veya uzun süredir görüşmediğiniz uzak bir akrabanızdan alacağınız yatırım tavsiyesi faydalı olacaktır. Yatırımlarınız için birden fazla uzun vadeli sepet yapın. Bu hafta için yapılan eğlence veya iş amaçlı seyahat planlarınız oldukça verimli ve keyifli geçecek. Hafta boyunca partnerinizin ihtiyaçlarını görmezden gelmekten kaçının, aksi takdirde onunla olan ilişkiniz istenmeyen bir hal alabilir.

Boğa Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Boğa; haftaya maddi kazançlarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Şans sizinle olacak. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir. Ani aşk hayatınızın her alanından aniden hayatınıza girebilir. Sosyal çevrenizle beraber seyahat, eğitim kararı alabilirsiniz. Hafta sonunda; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Ayrıca çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Tatil kararı alabilirsiniz.

Hafta boyunca herhangi bir konuda karar alırken aceleci olmaktan kaçının, araştırın ve yalnızca tarafsız, adil bir yargıya vardıktan sonra kararınızı açıklayın. Bu hafta yatırımlarınız için profesyonel birinin önerdiği finansal araçlara yönelin ve asla risk almayın. Sağlıkla ilgili konularda biraz dikkatsizsiniz, koruyucu sağlık önlemleri alın ve mümkünse bir check-up yaptırın. Aşk ve iş hayatınızı birbirinden ayırın iş zamanı iş aşk zamanı aşk olmalı.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili İkizler; haftaya enerjik, atak başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, kazançlarla ilgilenebilirsiniz. Kalıcı kararlar alabilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları elde edebilirsiniz. Aşk aniden hayatınıza girebilir. Beklemediğiniz kişilerin aşk itirafları gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir. Ailenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Bu hafta iş yerinizde çok fazla stres ve fikir çatışması ile karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda esnek olmayı bırakın ve bütçe hesabı yaparak buna sağdık kalın. Bu hafta başarı ve şans sizin yanınızda olacak. İlişkisi olan ya da evli İkizler için ilişkinin adeta parlayacağı bir dönem olacak. Bekar olanlar ise halen ciddi bir ilişkinin peşinde değil.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili Yengeç; haftaya duygusal olarak içe çekilerek, yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda şans sizinle olacak. Hafta ortasında; kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Duygularınızı rahat ifade edebileceksiniz. İş hayatınızda bazı durumları büyütebilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Ayrıca ani aşk; sosyal çevrenizden karşınıza çıkabilir. Bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; maddi kaynaklarınızla, gelirlerinizle ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Tatil yapabilir, eğlenebilirsiniz.

Bu hafta abartılı bir kar için spekülatif finansal yatırım araçlarına para bağlamayın yoksa ağır kayıplarla karşı karşıya kalacaksınız. Size benzeri görülmemiş bir şey gibi görünse de, dürtülerinize hakim olun ve bu sıralar pahalı bir şey satın almaktan kaçının. Bir süredir monoton giden bir aşk olabilir ve bu durum karşı tarafın suçu değil. Hafta sonu için partnerinize güzel bir sürpriz yapmanız bu olumsuz durumu telafi edebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Aslan; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevre, topluluk-derneklerle beraber yurt dışı, eğitim, seyahat kararı alabilirsiniz. Hukuk konularında şans sizinle olacak. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu besleyecek manevi çalışmalar yapmak, sevdiklerinizle ilgilenmek, yemek yapmak iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Hafta sonunda; kendinizle ilgilenebilirsiniz. Atak ve enerjik olacaksınız. Fiziksel değişim yapabilir, kişisel bakım yapabilirsiniz. Partnerinizle bazı sorunlar yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla, gelirlerinizle ilgili düzenleme yapabilirsiniz

Daha sonra pişman olma ihtimaliniz olduğundan, bu hafta iş ile ilgili herhangi bir karar almaktan kaçının. Kolay paranın cazibesine kapılırsanız, elinizdeki paradanda olacaksınız. Bu hafta, yakın çevrenizden birinin evliliği ile ilgili yaşayacağı problemde asla taraf olmayın. Gün gelir onlar barışır olan size olur. Finansal açıdan beklentilerinizin karşılanacağı bir hafta olacaktır. Hafta sonu için partnerinizin size hoş bir sürprizi olabilir.

Başak Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Başak; haftaya kariyer hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı krizler olsa da aşk hayatınızda ani güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk alanlarında şans sizinle olacak. Hafta sonunda; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sanatla ilgilenmek, çocuklarla zaman geçirmek iyi hissetmenize yardım edecektir. Ufak bir tatil planı yapabilirsiniz.

Bu hafta iş hayatınızda olumlu haberler bekleyebilirsiniz. Bu bir iş değişikliği veya terfi gibi bir durum olabilir. Yatırımlarınızı birden fazla küçük sepete bölmek sizi olası zararlardan koruyacaktır. Bu hafta özellikle partnerinizin kalbini kırmaktan kaçının ve aksine onun kendisini iyi hissetmesini sağlamaya çalışın. Hafta sonu yakınlarınız ve sevdikleriniz için yapacağınız alışverişlere biraz fazla para harcayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili Terazi; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, yabancılar, hukuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ortaklık, partner, evlilikle ilgili şans sizinle olacak. Hafta ortasında; kazançlarınız ani artış gösterebilir. Finansal açıdan güçlü fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Bu hafta aileniz odağınız olacaktır. Eş ya da partnerden kaynaklı bir sağlık sorunu sizi biraz hırpalayabilir. Yurtdışı ile ilgili bir eğitim konusunda alacağınız haber, planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Maddi açıdan bu hafta geçen haftaya nazaran daha kazançlı ve bereketli günler geçireceksiniz. Hafta sonu şehir dışına bir kaçamak yapabilir sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Akrep; haftaya para, finans, okültizm, ameliyat, cinsellik konularıyla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Evlilik, ortaklık konularında ani gelişmelere hazır olun, şans sizinle olacak. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya yabancılarla ilgilenebilirsiniz. Aşk, çocuk, borsa, hobilerinizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; kariyer hayatınız ön plana çıkabilir. Aile içinde bazı krizler gerçekleşebilir.

Bu hafta iş hayatınızda ani ve önemli kararlar almaktan kaçının. Özellikle istifa veya iş değişikliği için hiç uygun bir zaman değil. Ay sonuna kadar resmi evrak işleri veya yasal sözleşmelerden de uzak durmalısınız. Mali sıkıntınızda size yardımcı olacak bir arkadaşınızı veya yakın bir akrabanızı aramaktan çekinmeyin. Muhtemelen size hayır cevabı vermeyeceklerdir. Partneriniz ya da eşiniz ile aranızdaki sorunları çözmek adına gayret gösterin ancak başkalarına da kapıyı kapatmayın.

akrep haftalık, haftalık burç yorumları akrep, haftalık akrep burcu, 20 Mart - Nisan 2023 haftalık akrep burcu yorumu, akrep bu hafta, bu hafta akrep burcu, akrep burcu haftalık yorum, akrep haftalık burç, 20 Mart - Nisan 2023 akrep burcu haftalık, akrep burcu haftalık aşk yorumu

Erdal Çelik kimdir? Şarkılar Bizi Söyler konuğu Erdal Çelik kaç yaşında ve nereli. Erdal Çelik evli mi, çocuğu var mı? Erdal Çelik kimdir? Şarkılar Bizi Söyler konuğu Erdal Çelik kaç yaşında ve nereli. Erdal Çelik evli mi, çocuğu var mı?

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili Yay; haftaya partner, ortaklık, aşk, tatil gibi konularla ilgilenerek güzel bir giriş yapıyorsunuz. Haftanın şanslısı sizsiniz. Çalışma hayatınızda ani değişimler gerçekleşebilir ama bir taraftan da ani aşk çalışma hayatınızda karşınıza çıkabilir. Hafta ortasında; finans, ameliyat, sağlık, okültizm konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle beraber kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları gündeminize gelebilir.

Bu hafta özellikle nakit akışınızı kontrol altında tutun ve risk almayın. Ailenizin veya sevdiklerinizin duygusal ihtiyaçlarını göz ardı etmekten kaçının. Eşinizi ya da partnerinizi aldatmanız ilerleyen günlerde sizi psikolojik olarak rahatsız edecektir. Bir anlık heves uğruna tüm düzeninizden olabilirsiniz. haftasonuna doğru sosyal etkinliklere katılabilir ve dostlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

yay haftalık, haftalık burç yorumları yay, haftalık yay burcu, yay burcu aşk falı, yay burcu bugünkü yorumu, astroloji yay burcu erkeği günlük yorum, haftalık yay burcu falı, yay burcu gunluk ask, yay burcu gunluk yorum, bu hafta yay burcu günlük yorum aşk, yay burcu müneccim, yay erkeği burcu haftalık yorum

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili Oğlak; haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ailenizle, evinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; ortaklık, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Aşk hayatınızda ani gelişmelere hazır olun, hayallerinizin aşkıyla tanışabilirsiniz. Hafta sonunda; finans, okültizm, ameliyat, cinsellik konuları gündeminize gelebilir. Maddi kazançlarınızla ilgili bazı krizler yaşanabilir.

Bu hafta odağınız yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya iş hayatınızda yeni ortaklıklar kurmak olabilir. Bir süredir mesai harcadığınız bir konuda beklediğiniz bir haberi gecikmeli de olsa alacak ve rahatlayacaksınız. Hafta ortası finansal getirisi de olacak bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Hafta sonu ise partnerinizden başka kimseye söz vermeyin.

Acaba oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor? Haftalık oğlak burcu, 20 Mart - Nisan 2023 haftalık oğlak burcu yorumu, oğlak bu hafta, bu hafta oğlak burcu, oğlak burcu haftalık yorum, oğlak haftalık burç, 20 Mart - Nisan 2023 oğlak burcu haftalık

Kova Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023

Sevgili Kova; haftaya aşk, çocuk, hobi, tatil konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili şanslar sizinle olacak. Hafta ortasında; maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı gelir elde edebileceğiniz fırsatlar sizinle olacak. Ev alabilirsiniz. Ev değişikliği yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda, ortaklık, partner, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Çalışma hayatınızda bazı değişimler gerçekleşebilir. Mide rahatsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

Bu hafta özellikle eşiniz ya da partnerinizin size her konuda destek olmasına ve yanınızda durmasına ihtiyacınız olabilir. Onun bu haftaki tutumu belki de ilişkinin devamı yada noktası olacaktır. Bu hafta birine borç para vermek yada birinden borç almak çok da akıllıca olmayacaktır. Her iki durumda da sıkıntılar yaşanacak ve araya kırgınlıklar küslükler girebilecektir. hafta sonu kendinize zaman ayırmalı, dingin ve sakin bir ortamda vakit geçirmelisiniz.

Bu hafta kova burcu günlük yorum aşk, kova burcu müneccim, kova erkeği burcu günlük yorum, astroloji kova günlük aşk falı, kova günlük burç, kova burcu haftalık yorum, kova burcu kadını haftalık yorum çok merak ediliyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları 27 Mart - 2 Nisan 2023

Sevgili Balık; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili şans sizinle olacak. Maddi açıdan korunuyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, çocuk, hobi, tatil, borsa konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bahsettiğim konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Seyahat, yakın çevre, kardeşler, eğitim, aşk gündeminize gelebilir. Ani evlilik kararı alabilirsiniz. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Partnerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.

Haftanız eğlence ve keyif dolu geçecek. Bu hafta işe odaklanmak sizin için çok zor olacak ve zamanınızı aileniz ve arkadaşlarınızla geçirmek isteyeceksiniz. Parasal anlamda bu hafta eliniz bollaşabilir ancak siz gene de gereksiz harcamalardan uzak durmaya bakın. Hafta ortasında özellikle baş ve boğaz ağrısı şikayetleriniz olabilir. Hafta sonu eşiniz yada partneriniz ile şehir dışına bir kaçamak her ikinize de çok iyi gelecektir.

Burçlar haftalık, burçlar haftalık aşk yorumları, astroloji burçlar haftalık yorum, haftalık balık burcu, haftalık balık burcu yorumu, 20 Mart - Nisan 2023 haftalık balık burç yorumu, balık bu hafta, bu hafta balık burcu, balık burcu haftalık yorum, balık haftalık burç, 20 Mart - Nisan 2023 balık burcu haftalık, balık burcu haftalık aşk yorumu, balık burcu yorumu haftalık

haftalık burç yorumu, nuray sayarı haftalık burç yorumu, astroloji haftalık burç yorumu, hande kazanova haftalık burç yorumu, ikizler haftalık burç yorumu, zeynep turan haftalık burç yorumu, kova haftalık burç yorumu, terazi haftalık burç yorumu, yengeç haftalık burç yorumu, akrep haftalık burç yorumu, filiz özkol haftalık burç yorumu, aslan haftalık burç yorumu, haftalık burç yorumu aşk, haftalık burç yorumu nuray sayarı, nurcan vecigün haftalık burç yorumu, oğlak haftalık burç yorumu, şebnem ekşib haftalık burç yorumu

aygül aydın haftalık burç yorumu, başak haftalık burç yorumu, yay haftalık burç yorumu, haftalık burç yorum, nuray sayar haftalık burç yorumu, akrep burcu haftalık burç yorumu, balık haftalık burç yorumu, burç haftalık yorum, burçlar haftalık yorum, nur viral haftalık burç yorumu, oğlak burcu haftalık burç yorumu, terazi burcu haftalık burç yorumu, aslan burcu haftalık burç yorumu, başak burcu haftalık burç yorumu, boğa burcu haftalık burç yorumu, haftalık burç yorumu terazi, haftalık burç yorumu yengeç