Kocaeli siyaset sahnesinde sürekli değişen isimler arasına bir yenisi eklendi. Geçmişte Demokratik Sol Parti (DSP) İl Başkanlığı görevini üstlenen ve ardından İYİ Parti'de Derince İlçe Başkanlığı'na atanarak aktif bir rol üstlenen Selman Gürpınar, şimdi de Zafer Partisi'ne geçti.

Zafer Partisi'nde İstifalar Devam Ediyor, Gürpınar da Katıldı

Kocaeli'deki Zafer Partisi, İYİ Parti'den ayrılan tecrübeli isimleri bünyesine katmaya devam ediyor. En son olarak İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı'nı üstlenen ve geçmişte DSP üyesi olan Selman Gürpınar, Haziran ayında İYİ Parti'den istifa etmişti. Zafer Partisi'ne katılan Gürpınar'ın rozetini, Zafer Partisi İl Başkanı Ender Oğuz taktı.

Tatlıdede, muhtar ve şehit aileleriyle bir araya geldi Tatlıdede, muhtar ve şehit aileleriyle bir araya geldi

Oğuz'dan Selman Gürpınar'a Hoş Geldin Mesajı

Selman Gürpınar'ın Zafer Partisi üyeliği, partinin il başkanı Ender Oğuz tarafından duyuruldu. Oğuz, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Kocaeli DSP İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı ve de İYİ Parti Derince İlçe Başkanlığı görevini ifa eden meslektaşım, dostum Sn Av. Selman Gürpınar Zafer Partisi’ne katılmıştır. Kendisine, ilimizi de ve de partimize hayırlı olmasını dilerim."

Kaynak: HABER MERKEZİ