Nelerden kaçınmalı? Oldukça riskli bir gündeyiz. Birikmiş olan gerginlikler ters sonuçlar doğurabilir. Kişisel çatışmalardan, abartılı ya da hayalci tutumlardan uzak duralım. Kazalara neden olabilecek koşullar var. Bugün aynı zamanda ilişkilerimizde ve değer verdiğimiz konularda da kendimizi baskı altında hissedebilir, güvensizlik yaşayabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi yorgun hissetmeyecek ve kendinize bakabileceksiniz. Kredi ve geri ödeme ile ilgili durumlar sorunlara neden olmaz diyebilirim. 

Ermenistan nüfusu 2023 kaç? Ermenistan'da Türk nüfusu var mı? Ermenistan nüfusu 2023 kaç? Ermenistan'da Türk nüfusu var mı?

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Normal bir arkadaşlık içinde bulunduğunuz birine karşı duygularınız değişebilir. Ne olursa olsun sakin olmaya gayret edin. Aceleci olmayın sakın. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal konumunuzun yükselmesi bekleniyor. Pozitif karmanız, kaderin yaratıcı bir projeye başlamanıza yardımcı olmasını sağlayabilir. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi, manevi her konuda savrulabileceğimiz, duyarlılığımızın en üst noktada dolanabileceği bir gün gibi durmakta. Yavaşlayın biraz.  

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şu anki mutluluk ve sağlık durumunuz size içsel güç ve özgüven sağlayabilir ama bilinçaltınız, dağınık işi kontrol etmenize izin vermiyor olabilir. Ara verin. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma koşullarınızda veya evinizdeki koşturmanızda artık bir düzene oturmanız gerektiğini siz de biliyorsunuz. Bu alanda bir şeyler yapın derim.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mevcut durumun rekabet etme arzunuzu bastırmasına izin vermeyin. Bazılarınızın iş cephesindeki yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmesi gerekebilir. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bir anda karmaşanın içinde bulabilirsiniz. O nedenle bugün kendinizi olabildiğince bu meselelerden uzak tutun.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mevcut durumun rekabet etme arzunuzu bastırmasına izin vermeyin. Bazılarınızın iş cephesindeki yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmesi gerekebilir.  

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken, özellikle kendinizi sorguladığınız bir gün yaşayabilirsiniz. İyisiyle kötüsüyle kendinize insaflı olun.  

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kayıplara uğramak istemiyorsanız, kibrinizi dizginlemenizi önereceğim. Bugün çevreniz tarafından fazla antipatik görünebilirsiniz

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün enteresan bir gün olabilir sizin için, tutkulu hoş duygular içinde aşkın kokusunu ciğerlerinize doya doya çekebilirsiniz. Daha ne olsun.