Meclis toplantıları sosyal medyada

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2014 yılından bu yana internet sitesinden canlı yayınlanan meclis toplantıları 13 Mayıs Pazartesi gününden itibaren belediyenin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Meclis toplantıları sosyal medyada

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2014 yılından bu yana internet sitesinden canlı yayınlanan meclis toplantıları 13 Mayıs Pazartesi gününden itibaren belediyenin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak.

Bugüne kadar İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinden yayınlanan meclis toplantıların artık Twitter, Facebook ve Youtube üzerinden de yayını gerçekleşecek. Kent yönetimine ilişkin kararların alındığı belediye meclislerinin şeffaf bir yapı olması gerektiğine vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Kenti demokratik bir şekilde yönetmenin ve sağlıklı kararlar almanın temel koşulu, toplumun her kesiminin bilgiye ulaşmasının önünü açmak. Bu nedenle İzmir, meclis toplantılarını 2014 yılından bu yana internet sitesi üzerinden canlı yayınlıyor. 13 Mayıs'tan itibaren meclis toplantılarımızı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya kanalları üzerinden de canlı olarak yayınlayacağız" dedi.

13 Mayıs Pazartesi günü saat 18.00'de başlayacak meclis toplantısının izlenebileceği sosyal medya adresleri şöyle:


www.twitter.com/izmirbld

www.facebook.com/izmirbuyuksehirbel, https://www.youtube.com/user/IZMIRBUYUKSEHIRBLD


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER