İGC Akademi, il eğitimlerinin üçüncüsü Manisa’da yapılacak

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) işbirliği ile yürütülen ‘Güçlü Gazeteci Özgür Medya Programı’ kapsamında düzenlenen il eğitimlerinin üçüncüsü Manisa’da yapılacak.

İGC Akademi, il eğitimlerinin üçüncüsü Manisa’da yapılacak

Manisa ve ilçelerinde basın mesleği görevini sürdüren/yaşayan gazetecilere yönelik 4 ayrı başlıkta düzenlenen 1 günlük eğitim programı, 7 Aralık 2019 Cumartesi günü Anemon Manisa Otel’de gerçekleştirilecek.

Açılış konuşmalarını İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, TGS Genel Sekreteri İlkay Akkaya ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Dilek Gappi’nin yapacağı eğitim programında,

·      İfade Özgürlüğü ve Gazetecilerin Hakları- Av. Gökhan Ersezen,

·      Yeni Nesil Medya Yayıncılığı- Ekonomi Üniversitesi’nden Öğr.Grv. Hakan Tuncel,

·      Medyada Nefret Söylemi ve Barış Gazeteciliği – Prof.Dr. Sevda Alankuş

·      Pazarlama İletişimi- Yaşar Üniversitesi’nden Dr. Göker Gülay 

tarafından katılımcı gazetecilere aktarılacaktır.

İGC Başkanı Misket Dikmen, İGC Basın Akademisi eğitimlerinin bölgedeki illere de ulaştırıldığını belirterek, “AB projemiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz bölge eğitimlerimizin bu dönemki sonuncusunu Manisa’da gerçekleştiriyoruz. Başarıyla tamamladığımız Muğla ve Aydın’daki eğitimlerimize meslektaşlarımızın da ilgisi büyüktü.  Verimli bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz. Eğitim programımızı Manisalı meslektaşlarımız ile de buluşturmak istiyoruz ve kendilerini 7 Aralık’ta Anemon Manisa Otel’de gerçekleştireceğimiz çalışmamıza bekliyoruz” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 12:18
YORUM EKLE

banner97

banner96