Halk TV'de 1 Nisan depremi

CHP’ye yakınlığıyla bilinen Halk TV’de istifa depremi yaşandı. Usta gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından attığı mesajla, Halk TV’den istifa ettiğini duyurdu.

Halk TV'de 1 Nisan depremi

CHP’ye yakınlığıyla bilinen Halk TV’de istifa depremi yaşandı. Usta gazeteci Uğur Dündar, sosyal medya hesabından attığı mesajla, Halk TV’den istifa ettiğini duyurdu. Dündar mesajında, “Halk Televizyonu'nu bugünlere getiren ekipten Lâle Özan Arslan, Semra Topçu, Rahmi Aygün, Barış Yarkadaş, Atakan Gültekin ve Gokhan Demirel'in işlerine son verilmiş! Bu haksızlığa karşı çıkıyor ve 6 yıldır tek kuruş almadan program yaptığım Halk TV'den ayrılıyorum” ifadelerini kullandı. Uğur Dündar’ın bu tepki istifası, Halk TV’de deprem etkisi yaratırken, Odatv’nin edindiği bilgiye göre, Halk TV Ana Haber’e de gazeteci İrfan Değirmenci getirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan fehmi ketenci
Hasan fehmi ketenci - 8 ay Önce

Bu planlanmış ve açıklama seçim gecesinin hemen sonrasına bırakılmış. Seçim gecesi neredeyse sabaha kadar. Sabah erkenden çlıştır.öğlene kadar çalıştır ve şimarkça bir nisan şakası gibi işlerine son ver. Uğur Dünda a helal olsun. Yaptığı vefakar bir duruş. Böylesine bir toplu işten çıkarmanın ayımını nasıl kaldırırsınız bilemem ama., halkTV yi halkTV yapan iizleyiciye inandırıcı bir açıklama yapmak göreviniz. Hadi buyurun. Ama bu ayıp kolay silinmez.

SIRADAKİ HABER