Avrupa Yakası’nın sevilen senaristi Gülse Birsel, sosyal medya üzerinden aldığı yorumlara esprili bir dille cevap verdi. Birsel, “Öğlen saat 01.00’de kalkan bir insanım, niye ülke yöneteyim?” diyerek takipçilerini güldürdü.

Gülse Birsel’in Sosyal Medya Açıklamaları

Yazar, oyuncu ve senarist Gülse Birsel, Oksijen TV’de Gülay Afşar’ın konuğu oldu. Yeni kitabı hakkında konuşan Birsel, Instagram’da paylaştığı fotoğraflara gelen yorumlarla ilgili şunları söyledi:

Klimalar ölüm saçıyor! Uzmanı uyardı Klimalar ölüm saçıyor! Uzmanı uyardı

“Hak etmediğim pozisyonlarda benden müthiş bir performans bekleniyor. Instagram’da bir poz veriyorum, gayet güzel bir moda pozu. Mini bir elbise, sırtı açık falan… İnsan bir alev atılsın istiyor ama yorumları okuyorum, ‘İşte Cumhuriyet kadını, işte Türkiye’yi yönetmesi gereken insan…’ Hanımefendi beyefendi benim sırtımda sim var sim. Adım çıkmış dokuza inmiyor sekize. İşimi iyi yapıyorum. Ama öğlen saat 01.00’de kalkan bir insanım. Niye ülke yönetiyorum.”

Yeni Kitabı ve Projeleri

Gülse Birsel, programda yeni kitabı ve projeleri hakkında da bilgi verdi. Birsel, yazarlık ve oyunculuk kariyerine hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

Kaynak: haber merkezi