Gazeteci Sadık Topaloğlu tutuklandı Gazeteci Sadık Topaloğlu tutuklandı

Süper Lig takımlarından Göztepe, dış transferde isim enflasyonu yaşıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte son olarakHatayspor'dan ayrılan sol kanat oyuncusu Didier Edgar Lamkel Ze gündeme geldi. Süper Lig'den birçok takımın da ilgilendiği futbolcu ile maaş konusunda anlaşılırsa, sarı-kırmızılılar Kamerunlu sol açığa hafta içinde imza attıracak. Kaleci arayışları da hızlandırıldı. Polonyalı eldiven Mateusz Lis'in, kulübü Southampton'a dönmesinin ardından alternatif isimlere yönelen sarı-kırmızılıların Ertaç Özbir'in ardından Hatayspor'un file bekçisi Erce Kardeşler'i de listeye ekledi.

Geçen sezon Hatayspor'da 35 maça çıkan ve takımının Süper Lig'de tutunmasında büyük rol oynayan Erce'nin Göztepe'ye gelmeye sıcak baktığı bildirildi. Bursaspor altyapısında kaleciliğe başlayan 30 yaşındaki Erce, Oyak Renaultspor, Altınordu, Trabzonspor ve Hatayspor kalelerini korudu.

BAŞKA ALTERNATİFLER

Göztepe'nin yerli isimlerin yanı sıra yabancı kalecilerle de temasta olduğu öğrenildi.
Süper Lig'de kalıcı bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını sürdüren Göztepe'nin gündemine hergün yeni bir isim ekleniyor. Hatayspor'dan ayrılan sol kanat oyuncusu Didier Edgar Lamkel Ze ile temasa geçildi. Hatayspor'a geçen sezon başında transfer olan, devre arasında ise Fransa 1. Lig ekiplerinden Metz'e kiralanan 27 yaşındaki Kamerunlu futbolcu boşta. Hatay ile sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Deneyimli futbolcu için teknik heyet olumlu rapor verdi. 

Editör: Oğuz Örnek