Ankersen, Sepil'e üzerinde Mehmet Sepil'in isminin olduğu ve "onursal başkan" yazılı Göztepe forması hediye etti. Ankersen ve Sepil daha sonra taraftarları selamladı. Karşılaşmayı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi de izledi.

Cudi'de leoparı ile sırtlanın savaşı kamerada! Cudi'de leoparı ile sırtlanın savaşı kamerada!

LEVENT YÜKSEL EKRANDAN MESAJ YAYINLADI

Karşılaşma öncesi Göztepe tribünlerinin simgesi haline gelen "Med cezir" şarkısını seslendiren Levent Yüksel'in video mesajı yayınlandı. Ankara'daki konseri nedeniyle İzmir'e gelemeyen Levent Yüksel, taraftarlara kulübün kuruluş yıl dönümü 14 Haziran'da birlikte olacaklarını söyledi.

Öte yandan sahaya "Göztepe'ye Süper Lig'de başarılar dileriz" yazılı pankartla çıkan Bodrum FK'li futbolcular sarı-kırmızılı futbolcuları alkışladı.

MEHMET SEPİL: ONURSAL BAŞKAN OLMAK BÜYÜK BİR GURUR

Göztepe Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Sepil, gazetecilere yaptığı açıklamada, hayatımın en mutlu anlarından birinin yaşadığını belirterek, "Başka söyleyecek bir şey yok. Göztepe'de onursal başkan olmak büyük bir hayal ve o gerçekleşti. İnşallah hep birlikte daha güzel günler göreceğiz" dedi.

"HAYALLERİMİ BİLSENİZ UYUMAZSINIZ"

Süper Lig'e çıkmalarını da değerlendiren Sepil, "Büyük bir emek var ama bu sefer sağlam geldik. Geçmiş yılların tecrübesi ve kulübün yeni yapılanmasıyla Süper Lig'e döndük. Benim meşhur bir lafım vardı 'Hayallerimizi bilseniz, geceleri uyuyamazsınız.' demiştim. Şu anda da aynı şeyi düşünüyorum" diye konuştu.

Öte yandan Göztepe sezonun son maçına Süper Lig'de giyeceği formalarıyla çıktı. Göztepeli futbolseverler ise Gürsel Aksel Stadı'nı tamamen doldurdu. Kapalı gişe oynayan Gürsel Aksel Stadı'nda futbolseverler bayrak, flama ve pankartlarla adeta tribün şov yaptı.

Kaynak: DHA