9 EYLÜL- Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla gözaltına alınan Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile Hacı İsrafil Sağlam, mahkeme tarafından tutuklanmalarının ardından adliye binasında duydukları karşısında sinir krizi geçirdi.

İstanbul'da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile Hacı İsrafil Sağlam, suçlamalarla ilgili olarak çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmıştır. Bu kararı öğrenen Nihal Candan, ağlama krizine girerek "lütfen istemiyorum" diye bağırdı. Öte yandan Bahar Candan, cezaevine sevk edilirken "Ne yapacağız ya" diyerek ağladı.

Ankara’da motosikletin çarptığı çocuğun hayatını kaybettiği kaza kamerada; 1 yaralıı kaybetti Ankara’da motosikletin çarptığı çocuğun hayatını kaybettiği kaza kamerada; 1 yaralıı kaybetti

Bahar Candan, cezaevine gönderilirken, "Asıl suçlular dışarıda beni çekiyorsunuz. Ünlü olduğum için cezaevine giriyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yaşanan bu olay, Candan kardeşlerin tutuklanmasıyla birlikte duygu dolu anların yaşandığı bir süreç olduğunu göstermektedir. Kardeşlerin sosyal medya fenomeni olarak bilinmeleri ve tutuklanmaları, olayın kamuoyunda geniş bir yankı uyandırmasına neden oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ