Selin Ciğerci ile iki kez evlenip boşanan Gökhan Çıra, bir süredir aşk yaşadığı Eylül Keleş ile 5 Ekim’de nişanlanmıştı. Nikah masasına oturmaları beklenen çiftten beklenmedik bir ayrılık haberi geldi.

640xauto (1)-3

 Ayrılık Kararı Sosyal Medyadan Duyuruldu

Gökhan Çıra ve Eylül Keleş çifti, ilişkilerini noktaladıklarını Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu. Çıra, “Sürekli ilişkim hakkında bir şeyler yazılıp çiziliyor. Buradan toplu cevap vermek istedim, ilişkim bitmiştir. Saygı duymanızı rica ediyorum” dedi. Keleş ise “Severek çıktığımız bu yolda anlaşarak bitirme kararı aldık. Bu süreçte herkesin bize saygı duymasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Alev'in Hamileliği Ünal Ailesinde Şok Yarattı: Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Yaşandı? Alev'in Hamileliği Ünal Ailesinde Şok Yarattı: Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Nişan Töreni Hatırlatması

Gökhan Çıra ve Eylül Keleş, 5 Ekim’de aile arasında yapılan bir törenle nişanlanmıştı. Keleş, nişan töreninde straplez kesim beyaz bir elbise giyerek saçlarını da topuz yaptırmıştı. Çıra ise siyah tişörtün üzerine beyaz takım elbise tercih etmişti.

Kaynak: haber merkezi