Exxen'de yayınlanan popüler dizi Gibi'nin 4. sezonu 31 Mart Cuma günü başlıyor. Yönetmenliğini Ömer Sinir'in yaptığı ve senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi'nin kaleme aldığı dizinin başrollerinde Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan yer alıyor.

Gibi, üç arkadaş Yılmaz, İlkkan ve Ersoy'un maceralarını konu alan kısa skeçlerden oluşuyor. Bu üçlü, sıradan hayatlarını daha heyecanlı hale getirecek her şeyi başarıyla ortaya çıkarıyor. Ancak, bunu yaparken prensiplerini ayaklar altına alıp başkalarının hayatına müdahale etmek zorunda kalıyorlar.

Dizinin yeni sezonu için Exxen'in Twitter hesabından paylaşılan fragman, üç arkadaşın insanlık denizinde yaptığı kulaç kulaç ilerlemeleri sırasında karşılarına çıkan zorluklarla başa çıkma yöntemlerindeki karmaşanın yarattığı bocalamaları gösteriyor. Yine de, hayatlarına şaşırtıcı bir şekilde müdahale eden kişilerin yardımıyla, üçlü prensiplerinden ödün vererek yepyeni atılımlar yapmaya devam ediyorlar.

Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin programı açıklandı Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nin programı açıklandı

Gibi dizisi, ilginç hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip. Dizi, 31 Mart Cuma gününden itibaren yeni sezon bölümleriyle Exxen'de yayınlanacak.